s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Klipsch w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Klipsch w Q21

Pełna oferta kolumn firmy Klipsch w salonie Q21 w kredycie 50x0% tylko do końca wakacji!

Już od 1946 Klipsch pozostaje wierny wizji swojego założyciela - bezkompromisowego tworzenia urządzeń audio najwyższej jakości. Będąc jedną z pierwszych amerykańskich firm produkujących głośniki, Klipsch pozostaje preferowaną marką audiofilów i pasjonatów kina domowego na całym świecie. Od skromnych początków w wiacie w mieście Hope w stanie Arkansas, Klipsch stał się wiodącym producentem kolumn głośnikowych do użytku audio i w kinie domowym. Firma została założona przez legendarnego inżyniera dźwięku Paula W. Klipscha i oparta została na koncepcji tubowego głośnika narożnego.

Obecnie Klipsch to dziesiątki modeli kolumn, dedykowanych do systemów stereofonicznych oraz wielokanałowych, to prestiżowa seria Heritage, kierowana do najbardziej wymagających audiofilii oraz coraz szersza oferta kolumn aktywnych.
Pełna oferta kolumn Klipsch jest dostępna w salonie dealerskim Q21. Każdy model można odsłuchać, porównać w komfortowych warunkach w jednej z sal odsłuchowych. A do końca wakacji każdą kolumnę Klipsch można zakupić w kredycie zupełne 0% nawet do 50 miesięcy.
INFO www.q21.pl