s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

System stereo Xavian i Bladelius w Q21

okazja |
niezdefiniowano - System stereo Xavian i Bladelius w Q21

Dzisiaj na świeczniku system stereo, oparty na szwedzkiej integrze Bladelius Brage i czesko-włoskich podłogówkach Xavianach Madre Perla.

Marka Bladelius pewnie niewiele mówi zwykłemu zjadaczowi chleba. Nie wdając się w szczegóły, została założona w 1994r. przez Mike Bladeliusa, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. u takich legend audio jak firmie "Pass","Classe" czy "Ultra Analog".

Filozofia brzmieniowa "Bladego" zbliżona jest nieco do systemów Primare. Design również ociera się o ten kanon. Proste, ascetyczne skandynawskie wzornictwo bez zbędnych frezów czy przetłoczeń. Dzięki temu zachowuje on ponadczasowy wygląd. Jakość wykonania również zasługuje na słowa uznania. Brzmienie modelu Brage jest przejrzyste, zwiewne, rozdzielcze i delikatne. Wzmacniacz nie eksponuje też żadnego z zakresów na siłę i w rezultacie otrzymujemy neutralny, spójny i zrównoważony dźwięku.
System setero Xavian i Bladelius w Q21
W dużym stopniu finalny charakter danej konfiguracji nadadzą tu zespoły głośnikowe, które podłączymy. Z Xavianem w naszej ocenie jest to udany duet. Duet, który wnosi muzykalność, spokój i odrobinę ciepła. Największym atutem tej konfiguracji jest pierwszy plan, namacalność wokali, delikatność wysokich tonów i subtelność niższego zakresu. Na uwagę zasługuje również piękna stolarka dostępna w kilku wariantach wykończenia. Piękno i precyzja, istny majstersztyk. Zestaw polecany do powierzchni ok. 20-30m2.
INFO www.q21.pl