s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Chord Mojo w niższej cenie

okazja |
niezdefiniowano - Chord Mojo w niższej cenie

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z DAC - Chord Mojo można kupić w salonie Q21 w specjalnej cenie 1.499 zł. Czas promocji ograniczony.

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym Chord Mojo według producenta, to najlepszy i najbardziej zaawansowany w swojej klasie produkt. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i rozwoju. Urządzenie oparto o unikalny układ Xilinx Artix-7.

Urządzenie dysponuje dwoma wyjściami słuchawkowymi, które potrafią równocześnie napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 – 800 Ω. Mojo obsługuje praktycznie wszystkie formaty cyfrowe dostępne na rynku - WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC - o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych - PCM od 44,1 do 768 kHz, a w trybie DoP również DSD64 do DSD256.
Mojo zostało zaprojektowane również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics, pancerną obudowę. Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawienie poziomu głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał.
Rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi, a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co ułatwia obsługę w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to ok. cztery godziny, podczas których można korzystać z urządzenia.
Teraz Chord Mojo można kupić w salonie Q21 w promocyjnej cenie 1.499 zł i ewentualnie rozłożyć płatność na 30 rat 0% po 49,96 zł/mies. Oferta ważna do 17 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
INFO www.q21.pl