s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wharfedale Linton w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Wharfedale Linton w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Wharfedale Linton połączone z promocyjną ofertą.

Wharfedale Linton to jeden z najbardziej kultowych modeli w długiej historii głośników Wharfedale. Linton, który ucieleśnia pionierskie badania Wharfedale począwszy od lat 60. zawsze był produkowany zgodnie z filozofią firmy dotyczącą jakości oraz stosunku jakości do ceny.

Nowy Wharfedale Linton wychodzi na przeciw wspomnianym zasadom, równoważąc kunszt wykonania, naturalną jakość dźwięku i przystępność cenową w pięknie proporcjonalnym głośniku, który został kupiony w milionach egzemplarzy na całym świecie pod postacią różnych edycji.
Wharfedale Linton w Q21
Oryginalny model był dobrze znany ze swojego ciepłego, bogatego i naturalnego dźwięku, a nowy Wharfedale Linton zachowuje te cechy i jednocześnie nasyca go szczegółami co z pewnością zachęci Cię do ponownego przesłuchania całej kolekcji muzycznej.
Cena detaliczna kolumn Wharfedale Linton wynosi 2.199 złotych za sztukę. Tylko dla czytelników Hi-Fi Class i Hi-Fi Choice przy zakupie kolumn Wharfedale Linton do końca listopada 2019 roku w prezencie dokładany jest kabel głośnikowy Tellurium Q Blue Speaker o długości 2× 2,5m.
INFO www.q21.pl