s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Magnat Signature 500 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Magnat Signature 500 w Q21

Sklep Q21.pl oferuje promocyjną sprzedaż kolumn z serii Magnat Signature 500, będącej przepustką do audiofilskiego świata.

Konstrukcje wchodzące w skład serii Magnat Signature 500 zostały wyposażone w najnowsze technologie i mogą się pochwalić jakością produkcji, jaką trudno znaleźć w tej klasie cenowej. A wszystko to w wielu konfiguracjach - zaczynając od audiofilskiej konfiguracji stereo po ambitne, doskonale brzmiące kino domowe z aktywnym subwooferem.

Oznacza to, że kupujący ma do wyboru dwie kolumny podłogowe 507 i 505, jedną konstrukcję podstawkową 503, kolumnę centralną C 53 oraz subwoofer SUB 530A. Każdą z kolumn można zakupić w jednym z dwóch wykończeń: czarnym i mocca. Sercem bajecznej reprodukcji wysokich częstotliwości jest nowy moduł hi-res z dwoma głośnikami wysokotonowymi fmax. Kopułka 30mm ze szczególnie szeroką listwą pozwala na pracę z niską częstotliwością graniczną, dzięki czemu idealnie łączy się z jednostką średniego zakresu.
Magnat Signature 500 w salonie Q21
Dodatkowy 20-milimetrowy głośnik wysokotonowy superdome stanowi podstawę dla rozszerzonej odpowiedzi częstotliwościowej powyżej 50kHz. Wykazuje także doskonałą wszechstronną charakterystykę dyspersji. W tej kombinacji moduł jest certyfikowany pieczęcią Hi-Res przez Japan Audio Society. Niezależnie, czy będzie to zestaw stereo, czy system do kina, kolumny zagrają pełnym i szczegółowym dźwiękiem. Najnowsza seria już dostępna w salonie Q21.
Oferta specjalna na zakup kolumn podczas premiery! Przy zakupie dowolnych kolumn Magnat Signature serii 500 do końca listopada 2019 roku można uzyskać atrakcyjny upust. Wystarczy podczas składania zamówienia poprzez sklep internetowy Q21.pl wprowadzić kod rabatowy MAGNAT, system uwzględni przysługujący rabat.
INFO www.q21.pl