s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Moon 250i

okazja |
niezdefiniowano - Moon 250i

Teraz wzmacniacz Moon 250i oferowany jest w specjalnej cenie, a także w promocyjnych zestawach w salonie Q21.

Wszechstronny i intuicyjny w użytkowaniu, wzmacniacz zintegrowany Neo 250i kusi niesamowitą muzyczną wydajnością i przedstawia wybitną wartość. Niesamowicie ceniony i znany ze względu na swój doskonały stosunek ceny do jakości, model 250i łączy luksusowe wzornictwo, prawdziwą jakość budowy Moon i nieskazitelną jakość dźwięku, niemającą sobie równych w tej klasie cenowej.

Włączając technologie wykorzystywane w niezwykle cenionych wzmacniaczach i przedwzmacniaczach Moon'a, Neo 250i spełnia rygorystyczne standardy. Urządzenie łączy wybitne parametry z niezawodnością, która sprawia, że produkty Moon są znane i cenione na całym świecie. Drogę do tego zintegrowanego wzmacniacza utorowało blisko 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń, które wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane przez prasę fachową na całym świecie.
Wzmacniacz wyposażony jest w rozwiązania, których można oczekiwać od konstrukcji Moon'a z serii Neo. Należą do nich SimLink, port RS-232 i porty IR dla instalacji zgodnej z wymaganiami klienta.

Najważniejsze cechy Moon 250i:

  • Sześć wejść liniowych, wliczając gniazdo mini-jack na przednim panelu do podłączenia przenośnych odtwarzaczy muzycznych
  • Wyjście słuchawkowe jack na przednim panelu
  • Wyjście klasy A o mocy do 5 W dla lepszej efektywności
  • Precyzyjnie dopasowane opatentowane bipolarne tranzystory wyjściowe MOON dla ulepszonej odpowiedzi niskich częstotliwości i dokładniejszej reprodukcji
  • Niska temperatura pracy zapewnia niezrównaną żywotność

Urządzenia marki Moon oferowane w salonie Q21 objęte są 10-letnią gwarancją. Promocyjna cena wzmacniacza wynosi 7.999 złotych.
INFO www.q21.pl