s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Elegia z Audioquest Dragonfly Red gratis

okazja |
niezdefiniowano - Focal Elegia z Audioquest Dragonfly Red gratis

Teraz przy zakupie słuchawek Focal Elegia w salonie Q21 w prezencie dodawany jest przetwornik ze wzmacniaczem słuchawkowym Audioquest Dragonfly Red.

Focal mocno zainwestował w badania i rozwój oraz projektowanie przemysłowe słuchawek Elear, Clear oraz Utopia, co zaowocowało diametralną zmianą sposobu projektowania słuchawek. Liczne innowacje wprowadzone przez francuskich ekspertów pozwoliły nam osiągnąć światowej klasy rezultaty.

Elegia to pierwsze, ekskluzywne słuchawki zamknięte od firmy Focal, łączące w sobie innowacje, specjalistyczną wiedzę i projekt, które zaczerpnęliśmy z doświadczenia w pracy nad poprzednimi produktami. Tak oto powstał produkt, który dostarcza niezwykłą jakość dźwięku i stanowi doskonałą ofertę w swoim przedziale cenowym.

Doświadcz znakomitego brzmienia

Dzięki Elear, Clear i Utopia, Focal dokonał wielkiego wejścia do wysokiej klasy słuchawek. Ale to był dopiero początek historii...
Zintegrowanie przetworników głośnikowych w zamkniętych słuchawkach bez rezygnowania z odtwarzania najniższych częstotliwości: to nowy rozdział w historii Focal, który inżynierowie właśnie napisali, tworząc Elegia. Focal zaprasza audiofilów, aby umawiali się na randkę z absolutnym dźwiękiem, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą, aby zagłębić się w intymną bańkę dźwiękową, nie martwiąc się, że hałaśliwe otoczenie będzie zakłócać moment czystej przyjemności.

Innowacje w dziedzinie dźwięku i mobilności

W słuchawkach Elegia znajdziemy najlepsze technologie, umiejętnie zaaplikowane i zmontowane w siedzibie Focal we Francji. Te bezprecedensowe słuchawki zawierają nową generację ekskluzywnych przetworników pełnozakresowych, zdolnych do pracy w małym środowisku wewnętrznym, zapewniając jednocześnie wyjątkową dynamikę, najdokładniejsze odtwarzanie i czystości dźwięku.
Focal Elegia z Audioquest Dragonfly Red gratis
Zaprojektowana do użytku z przenośnymi odtwarzaczami audio, Elegia zapewnia doskonałą wydajność. Również czterdziestoletnie doświadczenie francuskiego producenta zaowocowało pracami nad otworami wentylacyjnymi, aby zapewnić zerowy rezonans i w ten sposób wzmocnić wrażenia odsłuchowe. Realizm i naturalność rozproszonego dźwięku uderza od pierwszych sekund odsłuchu, niezależnie od tego, czy słuchamy w domu, czy na zewnątrz.

Niepowtarzalny styl

Focal tworzy nie tylko wysokowydajne rozwiązania akustyczne, ale również produkty designerskie. Wybór szlachetnych materiałów, takich jak skóra, mikrofibra, aluminium itp., nadaje stylu i wyrafinowania. Absolutny komfort to ich kolejny atut. Dzięki idealnej geometrii, oraz pałąkowi dostosowującemu się do głowy, słuchawki są wygodne nawet podczas ruchu, a pianka memory z mikrofibry jest delikatna dla uszu.
A ponieważ Focal przywiązuje uwagę do każdego detalu, produkt jest również starannie wykończony i ma idealnie dopasowaną obudowę.
Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów przy zakupie słuchawek Focal Elegia w salonie Q21 w prezencie dodawany jest przetwornik ze wzmacniaczem słuchawkowym Audioquest Dragonfly Red. Dodatkowo, cały zestaw można zakupić w atrakcyjnym kredycie 0% na 10 lub 20 miesięcy.
INFO www.q21.pl