s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

FiiO M11 PRO w Q21

okazja |
niezdefiniowano - FiiO M11 PRO w Q21

Salon Q21 rozpoczął przedsprzedaż najnowszego odtwarzacza przenośnego FiiO M11 PRO zachęcając wszystkich specjalną cenę.

Bazując na sukcesie znakomitego odtwarzacz przenośnego M11, nowy model Pro wyposażono w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4497EQ. W porównaniu do podwójnego AK4493 w swoim poprzedniku nie tylko zwiększono stosunek sygnału do szumu (SNR), ale także zmniejszono zniekształcenia o 3dB, aby znacznie poprawić jakość dźwięku.

Urządzenie oprócz doskonałego odtwarzacza audio, posiada funkcję wzmacniacza audio Bluetooth o układzie THX-AAA. Po przełączeniu na tryb odbiornika Bluetooth, M11 Pro przekształca się w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy o znacznie lepszej odpowiedzi częstotliwościowej, a także o mniejszych zniekształceniach, szumie i przesłuchu w porównaniu do typowych rozwiązań Bluetooth.
Co więcej, M11 Pro może również wysyłać wszelkie odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koncentryczne do zewnętrznego dekodera. Oprócz znakomitych właściwości audio, M11 Pro ma 64 GB pamięci a także 3 GB pamięci RAM, która zapewnia płynną wielozadaniowość. Oprócz pamięci wewnętrznej urządzenie może pomieścić 2 karty microSD o łącznej pojemności do 4 TB. Tysiące bezstratnych plików muzycznych można przechowywać w olbrzymiej przestrzeni.
FiiO M11 PRO w Q21
Co więcej, pojemność baterii wzrosła do 4370mAh i obsługuje protokół szybkiego ładowania MediaTek Pump Express. Bateria może zapewnić 50 dni czuwania lub 13 godzin ciągłego odtwarzania.
FiiO M11 PRO można już teraz zamówić w przedsprzedaży, gwarantując sobie odbiór urządzenia w pierwszej kolejności, korzystając z niższej ceny oraz możliwości uzyskania dodatkowego upustu w przypadku dobrania słuchawek.
Link do oferty pre-order na FiiO M11 PRO - https://www.q21.pl/fiio-m11-pro.html
INFO www.g21.pl