s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Chora w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Focal Chora w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy kolumn Focal najnowszej serii Chora połączone z promocyjną sprzedażą.

Focal, francuski producent wysokiej jakości kolumn, zaprezentował najnowszą serię Chora. W jej składzie znajdziemy dwa modele podłogowe 826 i 816 oraz jeden model podstawkowy 806 z dedykowanymi standami. Chora to perfekcyjna integracja głośników wyprodukowanych we Francjii wyposażonych min. w ekskluzywną membranę nowej generacji Slatefiber, owoc 40 lat badań akustycznych.

Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby spełnić oczekiwania w zakresie reprodukcji dźwięku i estetyki. Kolumna bass-refleks Chora 826 jest ucieleśnieniem dostępnych wysokiej jakości rozwiązań, zapewniających pełną przyjemność słuchania. Wyposażona w ekskluzywny przetwornik Slatefiber opracowany i wyprodukowany w siedzibie Focal we Francji, kolumny zapewniają zrównoważoną i precyzyjną średnicę i doskonale artykułowany bas, dzięki czemu możesz cieszyć się dużym, pełnym i hojnym dźwiękiem. Ponadto obecność aerodynamicznego portu przedniego eliminuje zniekształcenia w najniższym paśmie.
Focal Chora w Q21
Elegancki, nowoczesny design w połączeniu z pochyloną podstawą dla lepszego obrazowania dźwięku sprawiają, że Chora 826 jest flagowym modelem tej linii, idealnym do dużych pomieszczeń. Model Chora 816 to 2,5-drożna konstrukcja podłogowa bass-reflex. Jej głośniki niskotonowy oraz średniotonowy wyposażono w stożek Slatefiber, działają w idealnej harmonii, zapewniając zmysłowe odtwarzanie dźwięku i doskonałe brzmienie basów. Dźwięk odnajduje pełny wymiar w Twoim pokoju odsłuchowy z dynamiczną średnicą i niezwykłą mocą. Port umieszczony jest pod głośnikiem, aby zmniejszyć zniekształcenia, a dzięki pochyleniu stojaka głośnika funkcja Time Alignment zapewnia scenę dźwiękową skoncentrowaną na słuchaczu.
Focal Chora w Q21
Chora 816 bezproblemowo wtapia się w pomieszczenia o powierzchni do 30 m². Głośnik Chora 806 prezentuje staranne wykonanie i design. Daj się porwać zachwycającej, dynamicznej jakości muzycznej emitowanej przez głośnik nisko-średniotonowy 61/2 "(16,5 cm), wyposażony w ekskluzywny stożek Focal Slatefiber. Wraz z głośnikiem wysokotonowym TNF Aluminium / Magnez z jego jedwabistą górą, "łupkowy" kolor głośnika sprawia, że ​​jest to atrakcyjne, a jednocześnie wydajne rozwiązanie. Idealnie zbalansowany głośnik podstawkowy nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 20 m². Kolumny można zamówić w jednym z trzech wykończeń: Light Wood, Dark Wood oraz czarnym. Już dziś umów się na indywidualne prezentacje najnowszej serii kolumn Focal Chora w salonie Q21.
Focal Chora w Q21
Tylko dla czytelników Hi-Fi Class i Hi-Fi Choice & Home Cinema przy zakupie dowolnych kolumn Focal Chora do końca października 2019 roku w prezencie dokładany jest w salonie Q21 kabel głośnikowy Tellurium Q Blue Speaker o długości 2x2,5m fabrycznie konfekcjonowany.
INFO www.q21.pl