s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Chord Mojo - promocja w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Chord Mojo - promocja w Q21

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z DAC Chord Mojo teraz w specjalnej cenie w salonie Q21.

Mojo to przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Urządzenie dysponuje dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi równocześnie napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 - 800Ω. Mojo potrafi odtworzyć praktycznie wszystkie formaty cyfrowe dostępne na rynku: WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC nawet o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych, tj. PCM od 44,1kHz do 768kHz, a w trybie DoP również DSD64 do DSD256.

Mojo zostało zaprojektowane również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics, pancerną obudowę. Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał, a jeśli wszystkie wejścia są obciążone, ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink.
Chord Mojo - promocja w Q21
Rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi, a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co ułatwia obsługę w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to ok. cztery godziny, podczas których można korzystać z urządzenia.
Chord Mojo - promocja w Q21
Teraz urządzenie dostępne jest w salonie Q21 w promocyjnej cenie 1.699 złotych lub w 20 ratach po 84,95 złotych przy wpłacie początkowej 0 złotych.
INFO www.q21.pl