s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pro-Ject The Classic Pick It DS2 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject The Classic Pick It DS2 w Q21

Gramofon Pro-Ject The Classic otrzymał nagrodę dla najlepszego gramofonu europejskiego, którą co roku przyznaje stowarzyszenie EISA.

Gramofon posiada pływające sub-chassis, ramię 9 oraz talerz z aluminium o średnicy 30 cm. Sub-chassis ustawione jest na 6. kulkach wykonanych z absorbera TPE. Wykonane jest metodą kanapkową łączącą MDF z aluminium.

Talerz osadzono na sub-talerzu, którego trzpień wykonano z hartowanej, polerowanej stali nierdzewnej. Całość pracuje w mosiężnym łożysku z wkładem z Teflonu. Napęd paskowy pozwala za pomocą dwóch rolek pracować z prędkością obrotową 33 lub 45 obrotów na minutę. Główne chassis wykonane z drewna stoi na dokręcanych nóżkach z wytłumieniem. Ramię o długości 9 przygotowano specjalnie pod ten koncept gramofonu. Rurka ramienia wykonana jest metodą kanapkową – aluminium i plecionka włókna węglowego.
Pro-Ject The Classic Pick It DS2 w Q21
Precyzyjne japońskie łożyska wykorzystują technologię ceramiki cyrkonowej. Nowa konstrukcja prowadzenia okablowania wewnętrznego pozwala na jeszcze większy swobodny ruch ramienia. Do konstrukcji przeciwwagi wykorzystano materiał tłumiący wyprodukowany przez firmę Ortofon.
Pro-Ject The Classic Pick It DS2 w Q21
W zestawie wraz z gramofonem dostarczana jest praktyczna plastikowa pokrywa oraz przewód połączeniowy RCA-RCA z żyłką uziemiającą. Gramofon Pro-Ject The Classic w limitowanej wersji z fabrycznie zamontowaną wkładką Pick It DS2 oferowany jest w specjalnej cenie 3.999 złotych lub 10x 399,90 złotych w ratach 0% w salonie Q21.
INFO www.q21.pl