s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Samsung Smart TV z HBO GO w prezencie!

okazja |
niezdefiniowano - Samsung Smart TV z HBO GO w prezencie!

Tylko w dniach 11 i 12 listopada br. użytkownicy zainteresowani zakupem telewizora Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018 rok mogą liczyć na wyjątkową promocję!

Zamówienia w wybranym sklepie internetowym telewizora Samsung Smart TV będzie premiowane bezpłatnym kodem na trzymiesięczny dostęp do platformy HBO GO. Promocją objęte zostały wszystkie telewizory Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018, które zostaną zakupione online 11 i 12 listopada br. w wybranych sklepach internetowych: neonet.pl, euro.com.pl, mediaexpert.pl i mediamarkt.pl. 

Po sfinalizowaniu transakcji w sklepie internetowym użytkownik, drogą mailową, otrzyma bezpłatny kod dostępu do aplikacji HBO GO. Aby go aktywować, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, a więcej informacji zamieszczono na stronie hbogo.pl,

Smart TV, czyli oglądaj tak, jak lubisz

W ubiegłym roku więcej niż 7 na 10 sprzedanych na świecie telewizorów Samsung stanowiły modele "Smart". Widzowie lubią swobodę, jaką daje telewizor podłączony do internetu, dzięki czemu klasyczna ramówka nie ogranicza widzów narzuconymi terminami emisji filmów czy seriali. Odbiorcy mogą korzystać z ogromnej filmowo-serialowej biblioteki, która dostępna jest za pośrednictwem popularnych aplikacji VoD (Video on Demand; pol. wideo na żądanie), właśnie takich jak HBO GO. Jednak Smart TV od Samsunga to znacznie więcej – łatwość sterowania, przejrzyste i personalizowane menu ulubionych aplikacji czy płynna współpraca ze smartfonem. W połączeniu z wysoką jakością obrazu widzowie zyskują platformę domowej rozrywki, która jest idealnie dopasowana do ich potrzeb.
Samsung Smart TV z HBO GO w prezencie!

Serialowa jesień z HBO GO

Na jesienne wieczory w HBO GO widzowie znajdą wiele ciekawych nowości na czele z polskim serialem HBO "Ślepnąc od świateł" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego, zrealizowanym na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Produkcja zdobyła już uznanie wielu krytyków, którzy docenili zarówno jakość artystyczną, jak i genialną obsadę aktorską. Mroczna historia, przedstawiająca 7 dni z życia kokainowego dilera, była najchętniej oglądanym serialem w HBO GO w październiku. Wartą uwagi nowością jest także brytyjski miniserial pt. "Skandal w angielskim stylu" z Hugh Grantem oraz Benem Whishawem w rolach głównych. Opowiada historię skandalu brytyjskiego polityka, oskarżonego o udział w spisku, a za reżyserię odpowiada dwukrotnie nominowany do Oscara Stephen Frears. W HBO GO widzowie znajdą także kultowe już produkcje, takie jak "Gra o tron", "Westworld", "Wataha", "Ostre przedmioty" czy "Wielkie kłamstewka".
Źródło: informacja prasowa Samsung