s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Haiku Audio Origami EL34 SE

okazja |
Wzmacniacz zintegrowany - Haiku Audio Origami EL34 SE

Salon Q21 serdecznie zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty przedsprzedaży najnowszego wzmacniacza lampowego Haiku Audio Origami.

Specjalnie na Audio Show przygotowana jest premiera najnowszego wzmacniacza polskiej manufaktury Haiku Audio. Jest to konstrukcja Origami EL34 SE.
Origami to propozycja wyjątkowa w swojej klasie, adresowana dla wyrafinowanego wielbiciela muzyki. Wyjątkowość propozycji to pełna synergia wyrafinowanej konstrukcji, wysmakowanego brzmienia i przystępnej ceny.

Origami EL34 SE to wzmacniacz lampowy, pracujący w klasie A w ramach topologii Single-Ended (SE), w której cały sygnał każdego kanału przetwarzany jest przez pojedynczą lampę mocy. Wzmacniacze klasy SE to niewątpliwy Święty Graal wielbicieli wybitnego dźwięku, również ze względu na minimalną możliwą ilość elementów elektronicznych, które mają wpływ na prezentację brzmieniowych detali.
Stopień wstępny zbudowano na lampach ECC82, znanych ze swoich znakomitych parametrów, a stopień mocy oparto o powszechnie lubiane lampy EL34. Lampowy zasilacz zbudowano przy użyciu lampy 5C3S.
Haiku Audio Origami EL34 SE
Moc wyjściowa wynosi 10W. Wzmacniacz posiada dwa wejścia liniowe oraz pojedyncze wyjście dla zespołów głośnikowych 4 lub 8 Ohm. Potencjometr głośności to granatowy Alps, wszystkie rezystory są metalizowane, podstawki ceramiczne, ze złoconymi stykami, a gniazda to Neutrik i Schurter. Chassis jest stalowe, lakierowane na czarno. Front i gałka wykonane jest z pełnego aluminium.
Wzmacniacz będzie kosztował 4.650 złotych, w ramach przedsprzedaży przy złożeniu zamówienia przed rozpoczęciem wystawy Audio Show 2018, czyli do dnia 15 listopada 2018 roku, do każdego zakupionego wzmacniacza w prezencie dołożymy gramofon Pro-Ject. Szczegóły u doradców w salonie Q21.

Specyfikacja Haiku Audio Origami:

  • Moc wyjściowa: 10 W
  • Pasmo przenoszenia (-1 dB): 14 – 34.000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 7 – 50.000 Hz

INFO www.q21.pl