s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

DALI Callisto 6 w salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - DALI Callisto 6 w salonie Q21

Prezentacje DALI Callisto 6 w salonie Q21 z audiofilskim prezentem!

Callisto 6 C jest częścią nowego, bezprzewodowego ekosystemu, który zapewnia łatwy dostęp do całej muzyki w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio z urządzenia inteligentnego. Zarówno przez Bluetooth (AAC / AptX HD) jak i opcjonalną aplikację BluOS. Callisto 6 C zapewnia kompletną oraz bardzo szczegółową, trójwymiarową scenę dźwiękową nawet w dużych pomieszczeniach, dodając dodatkową głębię i rozproszenie. Dwa głośniki niskotonowe i duża wewnętrzna obudowa zapewniają naprawdę mocne brzmienie basów oraz poziom ciśnienia akustycznego wypełniający pomieszczenie. Wszystko to bez potrzeby stosowania skomplikowanej elektroniki.

Callisto 6 C reprezentuje zalety tradycyjnego Hi Fi w formie wygodnego, bezprzewodowego rozwiązania audio. Wszystko zostało opracowane w laboratoriach Dali, od przetworników Callisto 6 C po wzmacniacz, dzięki czemu można zoptymalizować wszystkie pojedyncze komponenty, aby idealnie się do siebie dopasowały. Dzięki temu można tak zaprojektować głośniki niskotonowe, aby brzmienie było bardziej liniowe, niż byłoby to możliwe w podobnym tradycyjnym, pasywnym systemie głośnikowym.
Konstrukcja przetwornika niskotonowego została wyniesiona do nowych granic wydajności, co stało się możliwe, ponieważ producent ma całkowitą kontrolę nad projektem ścieżki sygnału. Wykorzystując ten potencjał, podniesiona została wydajność audio do poziomów przewyższających prawie wszystkie kombinacje głośników aktywnych w tym przedziale cenowym.
Callisto 6 C łączy się bezprzewodowo z DALI Sound Hub poprzez niezwykle stabilne połączenie cyfrowe - pracujące w paśmie 2,4 GHz lub 5,8 GHz w zależności od lokalizacji i jakości połączenia. Przy opóźnieniu poniżej 25 ms synchronizacja wideo i audio ze źródła filmowego lub telewizyjnego utrzymuje się w akceptowalnych granicach.
Dali Callisto 6 w salonie Q21

Technologia SMC

Głośniki Callisto korzystają z opatentowanego Soft Magnetic Compound (SMC) w części biegunowej. Rezultatem jest niezwykle zwinny, dobrze zachowujący się, ultra nisko stratny głośnik niskotonowy ze znaczną redukcją zniekształceń mechanicznych.

Stożki z włókna drzewnego

Lekkie stożki z włókna drzewnego głośników Callisto zostały zoptymalizowane do pracy w idealnej równowadze z wbudowanym wzmacniaczem. Dzięki temu głośniki niskotonowe są bardziej liniowe niż w podobnym, pasywnym systemie głośnikowym. Jest to możliwe, ponieważ mamy całkowitą kontrolę nad całym łańcuchem audio.

Dotykowe sterowanie głośnością

Panel dotykowy na obudowie głośnika Callisto pozwala kontrolować głośność za dotknięciem palca. Dołączony pilot zdalnego sterowania Bluetooth oraz pokrętło głośności Sound Hub również spełniają swoje zadanie. Niezależnie od Twojego wyboru, rzeczywista zmiana głośności odbywa się na samym końcu łańcucha sygnału.

Wzmacniacz klasy D

Wzmacniacz klasy D zastosowany w Callisto 6 C oparty jest na opatentowanej, najnowocześniejszej technologii z globalnym sprzężeniem zwrotnym oraz samooscylującą konstrukcją wybraną ze względu na jej muzyczne właściwości. Będąc w stanie dostarczyć 250 W na czas do 5 sekund, wzmacniacz oferuje wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić odpowiednio wysoki poziom ciśnienia akustycznego nawet przy skomplikowanych pasażach muzycznych lub potężnych eksplozjach w filmach akcji.

Promocja w salonie Q21

Przy zakupie zestawu kolumn Dali Callistio 6 wraz z Callisto Hub w prezencie dodawany jest wysokiej klasy gramofon Pro-Ject 2-Xperience Classic wraz z przedwzmacniaczem Phono Box S2. Promocja trwa do końca listopada 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
Kolumny podłogowe DALI Callisto 6 zostały wycenione na 7.999 złotych.
INFO www.q21.pl