s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

HiFiMan Ananda w Q21

okazja |
Słuchawki planarne - HiFiMan Ananda w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy słuchawek HiFiMan Ananda.

HiFiMan jest dobrze znany ze swoich wyjątkowych słuchawek. Większość modeli referencyjnych zaczynając od Sundary a na Susvarze kończąc bazuje na technologii planarno-magnetycznej. Ananda dołącza do tej znakomitej rodziny nauszników, jako druga od góry w cenniku.

Ananda wykorzystuje otwarte obudowy i ma zapewniać doskonały dźwięk z dowolnego osobistego źródła muzyki, zwłaszcza smartfonów i tabletów. Lekkie, ultracienkie przetworniki planarne wykazują wysoką czułość - dokładnie 103 dB, aby zapewnić dokładność oraz niski poziom zniekształceń i wierność dźwięku przy korzystaniu ze smartfona. Oczywiście doskonale sprawdzi się także w przypadku cyfrowych odtwarzaczy audio o wysokiej rozdzielczości i domowych systemów stereo.
HiFiMan Ananda w Q21
Pasmo przenoszenia zaczyna się od 8 Hz i dochodzi aż do 55 kHz. Oprócz wyjątkowego dźwięku, HiFiMan Ananda oferuje również wyjątkowy komfort. Nowo zaprojektowane wkładki nauszne są asymetryczne, aby odzwierciedlić naturalny kształt ludzkiego ucha, a hybrydowy pałąk na głowę ma pasek rozpraszający ciężar. Mówiąc o wadze, Ananda obciąży nas jedynymi 399 gramami. Złącza 3,5 mm to najmocniejsze rozwiązanie firmy, które zapewnia dłuższą żywotność i odporność na uszkodzenia. Słowo "Ananda" pochodzi od sanskryckiego określenia "błogość", które to słuchawki przyniosą każdemu, kto lubi audiofilską jakość, bez względu na źródło.
HiFiMan Ananda w Q21
Salon Q21 już w najbliższych dniach zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych nauszników. Słuchawki zostały wycenione na 4.499 zł. Na pierwszych kupujących czekają atrakcyjne prezenty.
HiFiMan Ananda w Q21
Źródło: informacja prasowa Salon Q21