s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Buchardt Audio S300 MKII w salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - Buchardt Audio S300 MKII w salonie Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy kolumn Buchardt Audio S300 MKII

Buchardt Audio to duński producent wysokiej klasy głośników, który zawitał ze swoimi produktami do salonu Q21. Celem firmy jest dostarczenie najnowocześniejszego dźwięku w przystępnej cenie. Wydajność kolumn może konkurować z produktami znacznie powyżej ich przedziału cenowego. Produkty są opracowywane i projektowane w Danii.

Model podstawowy S300 MKII to według założeń producenta jedna z najlepiej brzmiących kolumn podstawkowych. Niewielkie wymiary, bardzo płaska impedancja i znakomite komponenty to główne cechy konstrukcji. Scena dźwiękowa jest niesamowita, wychodzi daleko poza kolumny, a dzięki głębi, można poczuć się jak przy odsłuchu na żywo. Propagacja dźwięku była głównym punktem zainteresowania Buchard Audio. Odsłuch poza główną osią jest przez wielu producentów traktowany jako mniej ważny. Czy tego chcemy czy nie, pokój, w którym umieścimy kolumny będzie miał duży wpływ na brzmienie! Oznacza to, że głośniki powinny jak najbardziej równomiernie wypełniać pomieszczenie bez względu na to, gdzie zostały umieszczone.
Oczywiście przetworniki mają na to wielki wpływ, ale zwrotnica jeszcze większy. Model S300 MKII opanował tę umiejętność, gdyż charakter dźwięku nie zmienia w zależności od miejsca odsłuchu. Buchardt Audio S300 MKII są bardzo neutralnymi kolumnami ale wcale to nie oznacza, że są nudne. Mają gładkie i szczegółowe wysokie tony. Pomimo, że są wyposażone tylko w pojedynczy 6-calowy głośnik niskotonowy, ilość głębokiego basu może pozytywnie zaskoczyć.

Specyfikacja Buchardt Audio S300 MKII

  • Konstrukcja: Dwudrożna z bas-refleksem
  • Impedancja: 4 ohm
  • Skuteczność: 88 dB
  • Pasmo przenoszenia: 33Hz - 30kHz ±3db
  • Moc rekomendowana: 40 - 200 W
  • Wymiary (SxWxG): 370x190x330 mm
  • Waga: 20 kg (para)

Na prezentację kolumn S300 MKII oraz innych najnowszych produktów firmy Buchardt Audio zaprasza salon Q21. Kolumny zostały wycenione na 2.499 zł za sztukę.
Źródło: informacja prasowa Q21