hi-fi

Primare serii 60 i Audio Physic Avantera 25 Plus+ w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Primare serii 60 i Audio Physic Avantera 25 Plus+ w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na ekskluzywny pokaz systemu hi-end Primare PRE60/A60 oraz zestawu kolumn Audio Physic Avantera 25 Plus+

Już w lutym, tylko i wyłącznie w Q21 będzie można posłuchać niesamowitego zestawu stereo, składające go się z legendarnego systemu dzielonego Primare PRE60 + A60 oraz wyśmienitych kolumn Audio Physic Avantera 25 Plus+. PRE60 to przedwzmacniacz z wbudowanym DAC'iem oraz odtwarzaczem strumieniowym. Urządzeniem możemy sterować za pomocą aplikacji na urządzenia iOS oraz Android. A60 to referencyjna audiofilska, w pełni zbalansowana stereofoniczna końcówka o mocy 2x250W, przeznaczona do uzupełnienia wszystkich wysokiej klasy przedwzmacniaczy, idealnie jednak dopasowana do przedwzmacniacza PRE60. W A60 otrzymujemy tradycyjną jakość wykonania z prostotą wykończenia obudowy oraz stworzeniem wyjątkowego projektu układów analogowych wraz z najwyższej klasy obróbką cyfrową. Uzupełnieniem zestawu są kolumny Audio Physic Avantera 25 Plus+. Ich główne cechy to przede wszystkim przejrzystość, łagodność, precyzja oraz nasycenie niskich rejestrów.

To wszystko sprawia, że zestaw ten jest niesamowicie wyjątkowy. Można wejść w jego posiadanie, gdy dysponuje się kwotą 129.970 zł.
Jak brzmi? Przekonaj się na własne uszy w salonie Q21.
INFO www.q21.pl