hi-fi

SŁUCHAWKI DENON AH‑D510R I AH-D310R

news |

Firma Denon wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek - AH-D510R i AH-D310R z wbudowanym pilotem

Firma Denon wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek - AH-D510R i AH-D310R z wbudowanym pilotem oraz mikrofonem służącym do współpracy z urządzeniami iPod/iPhone. Gdy słuchawki są używane z iPodem lub iPhone'em, pilot oferuje łatwy dostęp do kontroli głośności i podstawowych funkcji, w tym odtwarzania, pauzy, przewijania w przód i w tył. W obudowie pilota jest mikrofon pozwalający na nagrywanie notatek głosowych w pamięci niektórych modeli telefonów i iUrządzeń: iPhone 4S, 4, 3GS i iPod Touch (2. generacji). W słuchawkach tych zastosowano system Denon Acoustic Optimizer, który charakteryzuje się jednakowym ciśnieniem powietrza po obydwu stronach membrany, co skutkuje naturalnie zrównoważonym dźwiękiem. Membrany o dużej średnicy (42mm) i magnesy neodymowe zapewniają wyjątkowo wysoką wydajność potrzebną do osiągnięcia właściwej dynamiki dźwięku. Membrany wykazują wolną od rezonansu charakterystykę w całym zakresie, od głębokich basów do najwyższych tonów.
Słuchawki AH-D310R zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby zapewnić komfort użytkowania nawet podczas bardzo długich sesji odsłuchowych. W przypadku AH-D510R posunięto się jeszcze dalej, gdyż zastosowano nowy typ pałąka, który został stworzony z uwzględnieniem "czynnika ludzkiego" - w oparciu o naukowe modelowanie i pomiary anatomiczne ludzkiej głowy.
Słuchawki AH-D510R i AH-D310R będą dostępne w Europie pod koniec maja br.

INFO www.denon.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!