hi-fi

KABLE IN-AKUSTIK W OFERCIE FIRMY K-CONSULT

news |

Firma K-Consult przejmuje dystrybucję In-akustik, silnej marki o ugruntowanej pozycji na świecie, posiadającej ponad

Firma K-Consult przejmuje dystrybucję In-akustik, silnej marki o ugruntowanej pozycji na świecie, posiadającej ponad 30 lat doświadczenia. W pierwszej kolejności w ofercie K-Consult znajdą się dwie linie Referenz i Exzellenz skierowane do klientów indywidualnych. Produkcja kabli hi-fi oraz analogowego wideo odbywa się w niemieckim Ballrechten-Dottingen. Kable głośnikowe są produkowane ręcznie, nawet na specjalne zamówienie klienta. Producent posiada własny dział rozwoju produktów, co dodatkowo wpływa na ich innowacyjność i wysoką jakość, dzięki czemu są one unikalne i konkurencyjne.
Kable HDMI z linii Referenz zostały wykonane ze srebrzonych przewodów z wysokiej czystości miedzi OFC, o bardzo dużym przekroju, 24AWG i trójwarstwowym ekranowaniu, a wtyki są pokryte 24-karatowym złotem.
HDMI Exzellenz to również srebrzone przewody wykonane z wysokiej czystości miedzi OFC, o trójwarstwowym ekranowaniu i AWG 26. W odróżnieniu od Referenz posiadają one gumowe końcówki.

INFO www.kconsult.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!