hi-fi

HILO INNOWACYJNY KONWERTER AD/DA FIRMY LYNX STUDIO

news |

Na polskim rynku debiutuje nowy produkt kalifornijskiej firmy Lynx Studio o nazwie Hilo.

Na polskim rynku debiutuje nowy produkt kalifornijskiej firmy Lynx Studio o nazwie Hilo.
Jest to innowacyjna konstrukcja pełniąca funkcję wielokanałowej karty muzycznej, referencyjnego przetwornika AD/DA, miernika, a także referencyjnego wzmacniacza słuchawkowego z oddzielnym przetwornikiem DA. Posiada strukturę 32-kanałową (16 we/16 wy), współpracuje z komputerami Mac, PC i urządzeniami studyjnymi za pomocą złączy LT-USB, i LT-ADAT oraz i LT-HD (z ProTools).
Dwa lata konstruowania obwodów zaowocowały osiągnięciem absolutnie najwyższej mierzalnej dynamiki nawet wśród profesjonalnych urządzeń: 140dB dla wyjść cyfrowych, 121dB dla wejść analogowych, 121dB dla wyjść analogowych.
Hilo feruje kompatybilność pomiędzy wszystkimi rodzajami wejść/wyjść cyfrowych: AES/EBU, SPDIF, TOSLINK i ADAT. Może być zasilany z sieci 230V, a także z akumulatora (opcja).
Hilo to także pierwszy na rynku profesjonalny konwerter z dotykowym ekranem LCD (480x272 pikseli) służącym do obserwacji, diagnozowania dźwięku i obsługi. Specyfikacje techniczne można znaleźć na stronie producenta: Lynx Studio

INFO www.soundimport.pl

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!