kino domowe

HARMAN KARDO SOUNDBAR SB30

news |

Firma Harman Kardon wprowadza na rynek najnowszy soundbar model SB30, który jest najbardziej skomplikowaną

Firma Harman Kardon wprowadza na rynek najnowszy soundbar model SB30, który jest najbardziej skomplikowaną dotychczas konstrukcją tego typu w ofercie tej marki. W jego wnętrzu kryje się aż 13 przetworników i 11 końcówek mocy, które dzięki algorytmowi Harman Wave zapewniają doskonałe brzmienie surround. Dodatkowo bezprzewodowy subwoofer wytwarza potężny bas i to wszystko bez plątaniny kabli. Konfiguracja i obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta, elegancki wygląd pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, a brzmienie powinno zadowolić każdego fana kina domowego.
 Ten system głośników kina domowego składa się tylko z dwóch komponentów, a potrafi zastąpić klasyczny zestaw kolumn składający się z 5 a nawet więcej kolumn połączonych kablami. Nie każdy pokój to pomieści, a już na pewno nie wszyscy domownicy muszą akceptować takie rozwiązanie. W takich przypadkach złotym środkiem może okazać się konstrukcja typu soundbar, która symuluje dźwięk dookólny jaki potrafią generować systemy składające się z wielu kolumn. Harman Kardon SB30 oferuje kompaktowy, jednak potężny, bezprzewodowy subwoofer w komplecie z niezwykle zaawansowaną kolumną podłączaną bezpośrednio do telewizora, odtwarzacza Blu-ray czy konsoli do gier. Atrakcyjny wzorniczo, zgrabny i nie zabierający dużo miejsca w pokoju SB30 dostarcza wciągający dźwięk z każdego filmu, spektaklu telewizyjnego czy gry.

Zalety
- kompletny system głośników do kina domowego
- doskonała jakość dźwięku
- elegancka forma
- dźwięk 5.1 surround z jednej kolumny w każdym pomieszczeniu
- bezprzewodowy subwoofer
- regulowany poziom energii surround
- ekranowanie magnetyczne
- Dolby Volume
- cyfrowe wejścia optyczne i koaksjalne
- dwupozycyjny przełącznik korekcji dźwięku
- automatyczne uruchamianie
- zdalne sterowanie
- regulacja poziomu, fazy i podziału dla subwoofera
- regulowane połączenie bezprzewodowe z subwooferem
- uchwyty ścienne dla kolumny soundbar Harman Kardon
Cena 3.399 zł

INFO www.jbl.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!