hi-fi

NOWA SERIA GŁOŚNIKÓW MONTAŻOWYCH MONITOR AUDIO CWT

news |

Głośniki montażowe Monitor Audio CWT to połączenie precyzyjnej inżynierii z innowacjami

Głośniki montażowe Monitor Audio CWT to połączenie precyzyjnej inżynierii z innowacjami technologicznymi i nowoczesnym projektem plastycznym. Rozbudowane możliwości instalacji - zarówno w ścianie, jak i suficie - powodują, że seria CWT jest w stanie zaoferować nie tylko wolność wyboru, ale również oryginalne brzmienie z prawie niewidocznego, łatwego w instalacji systemu.
Za wyjątkowo dyskretnymi maskownicami kryje się system głośników nisko-średniotonowych Monitor Audio oraz ruchomych, pozłacanych tweeterów C-CAM, optymalizowanych za pomocą komputerowej analizy FEA. Dzięki tym zaawansowanym technikom pomiarowym udało się osiągnąć wysoką jakość brzmienia oraz szerokie pasmo przenoszenia - elementy wymagane w wysokiej klasy instalacjach multiroom.
Głębokość mniejsza niż 10cm pozwala na perfekcyjną i łatwą instalację w większości miejsc. Głośniki idealnie sprawdzą się przy instalacjach w suficie o ograniczonej głębokości montażu. Co więcej, inżynierowie Monitor Audio zredukowali ogólny wymiar głośnika (kosz zintegrowano z ramą) o ok. 25% w stosunku do przetworników konwencjonalnych, bez wpływu na jakość brzmienia. Wszystkie modele CTW - 140, 160 i 180 - posiadają innowacyjny system montażu "Tri-Grip": trzy łapki mocujące, dzięki którym zainstalowany głośnik jest stabilnie osadzony, a przez to bezpieczny w użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest to, iż maskownice są montowane "dotykowo", na mocnych magnesach neodymowych. Maskownice można również malować. Wszystkie głośniki CWT są ognio- i wodoodporne oraz wyposażone w powłokę utrudniającą dostanie się kurzu do przetwornika i zwrotnicy. Ceny: CTW140 - 569zł, CTW160 - 699zł, CWT180 - 899zł.

INFO www.audiocenter.pl