hi-fi

NOWOŚCI Z MONKEY CABLE - MINI JACK HDMI NAWET DO 15 METRÓW!

news |

Znany brytyjski producent kabli Monkey Cable wprowadza na polski rynek nowe linie okablowania

Znany brytyjski producent kabli Monkey Cable wprowadza na polski rynek nowe linie okablowania audio oraz rozszerza dotychczas dostępne wersje kabli HDMI. Jest to wynik rosnącej popularności produktów Monkey Cable w całej Europie, a także w Polsce.
Warto nadmienić, że Monkey Cable to jedna z piętnastu firm na świecie będąca oficjalnym członkiem stowarzyszenia HDMI Licensing LLC.

Mini-jack do PC Audio i urządzeń mobilnych
Wprowadzenie na rynek zupełnie nowych kabli mini-jack 3.5mm oraz mini-jack - 2xRCA ma związek z gwałtownym rozwojem rynku PC Audio oraz dużą popularnością przenośnych odtwarzaczy plików cyfrowych. Wysoka jakość dźwięku z gęstych plików cyfrowych stawia zupełnie nowe wymagania dla akcesoriów PC Audio. Na wprost tym oczekiwaniom wychodzi Monkey Cable oferując mini-jack (J2J) oraz mini-jack na 2xRCA (J2P) z serii Concept oraz Clarity. W przypadkach obu tych serii zastosowano technologie znane z innych kablowych Monkey. Przewodnik z miedzi klasy 5N, dodatkowo posrebrzany w przypadku wyższej serii Clarity. Zadbano także o wysokiej klasy ekranowanie w postaci 95-procentowej miedzi OFC, co ma kluczowe znaczenie w przypadku PC Audio. Dzięki odpornej na zniszczenia osłonie z dielektryka polietylenowego producent obejmuje dożywotnią gwarancję wszystkie kable mini-jack (J2J ) oraz mini-jack na 2xRCA J2P.
Aby zapewnić pełną mobilność i elastyczność Klientom kable Monkey mini-jack (J2J) oraz mini-jack na 2xRCA (J2P) serii Concept występują w długościach do 15 metrów!Nowe kable HDMI 1.4a 10 i 15 metrów
Z myślą o wysokiej klasy domowych instalacjach A/V firma Monkey Cable rozszerza swoja ofertę o długie kable HDMI - do 10 i 15 metrów. Wszystkie kable spełniają standard "High Speed with Ethernet", wcześniej znany jako HDMI 1.4a. Zarówno seria Concept jak i Clarity w pełni obsługują przesył obrazu 3D zgodny z HDMI 1.4a.
Wprowadzenie dłuższych wersji kabli zbiegło się z oficjalnym przystąpieniem Monkey Cable do stowarzyszenia HDMI Licensing LCC, które ma wyłączne prawa do rozwiązań technologicznych oraz znaku towarowego HDMI.
Podstawowym warunkiem przystąpienia do stowarzyszenia jest przedstawienie pełnej dokumentacji, która świadczy o całkowitej zgodności produktów z wymogami organizacji HDMI.
Monkey Cable jako jedna z piętnastu firm na świecie pozytywnie przeszła testy zgodności produktów HDMI z wymogami organizacji HDMI Licensing LCC. Dotyczy to także kabli o długościach 10 oraz 15 metrów.

http://www.egazety.pl/computer-graphics-studio/e-wydanie-hi-fi-choice-home-cinema.html

Ceny:
Kable mini-jack 3.5mm:
Seria Concept - od 129 PLN
Seria Clarity - od 269 PLN

Kable mini-jack na 2xRCA:
Seria Concept - od 129 PLN
Seria Clarity - od 279 PLN

Kable HDMI 10 metrów:
Seria Concept - od 699 PLN
Seria Clarity - od 1349 PLN

Kable HDMI 15 metrów:
Seria Concept - od 999 zł
Seria Clarity - od 1849 zł

INFO www.monkeycable.pl