kino domowe

NOWE FUNKCJE VIERA CONNECT

news |

Firma Panasonic poinformowała, iż polscy posiadacze telewizorów z dostępem do platformy Viera Connect

Firma Panasonic poinformowała, iż polscy posiadacze telewizorów z dostępem do platformy Viera Connect uzyskali dostęp do 8 nowych, darmowych aplikacji. Szeroki wybór filmów i seriali dzięki nowym aplikacjom VOD, oraz nowa aplikacja karaoke zapewnią użytkownikom dużo rozrywki w mroźne lutowe wieczory.
Nowe aplikacje dostępne dla posiadaczy telewizorów w VIERA Connect Market dla posiadaczy telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 2010, 2011 i 2012 z dostępem do Internetu. Wprowadzone aplikacje to: TVN player, You Tube on TV, RED KARAOKE, Swissinfo, Viaway, YuppTV, Snagfilms oraz rovi guide.

Zapewne najbardziej cieszy TVN Player. Serwis ten pozwala na oglądanie wybranych programów z ramówki stacji TVN, TVN Style oraz TVN Turbo w tym również nowości i popularnych produkcji takich jak "Julia", "Przepis na życie", "X-factor", "Top Model. Zostań modelką", "You Can Dance. Po prostu tańcz", "Mam talent", "Miasto Kobiet" czy "Automaniak". Dostęp do wybranych programów jest darmowy, w związku z czym ich emisja poprzedzona jest reklamą.
Z kolei aplikacja SnagFilms. Umożliwia bezpłatny dostęp na żądanie do setek filmów z bazy niezależnych produkcji SnagFilms. Kinomaniacy mogą wybierać spośród olbrzymiej oferty filmów - dokumentów i dramatów, komedii i thrillerów, nagradzanych superprodukcji bądź mało znanych, niszowych produkcji. Dostęp do wszystkich filmów jest bezpłatny.

RED KARAOKE to program umożliwiający zamienienie swojego pokoju w bar z karaoke i świetną zabawę w gronie najbliższych oraz znajomych. Baza programu składa się z ponad 45 000 piosenek, które wystarczą na wiele godzin niezwykłej zabawy.

O usługach VIERA Connect i VIERA Cast
Usługa VIERA Connect dostępna jest w 100 krajach na świecie dla użytkowników telewizorów Panasonic VIERA i pozwala w pełni cieszyć się internetowymi i multimedialnymi możliwościami odbiorników. VIERA Connect jako jedyna tego typu usługa dostępna na rynku telewizorów posiada otwarty rynek dla aplikacji, co pozwala w łatwy i intuicyjny sposób tworzyć oprogramowanie na platformę. Użytkownicy platformy VIERA Connect mają dogodny dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich jak: YouTube, Google Picasa, Skype, Twitter, Facebook, Eurosport i wielu innych. To również możliwość dostępu do gier, aplikacji fitness, wirtualnej wypożyczalni filmów (VOD - wideo na życzenie) i innych programów.

Usługa VIERA Cast dostępna jest także w odtwarzaczach Blu-ray marki Panasonic umożliwiając dostęp do popularnych serwisów takich jak YouTube, Google Picasa czy komunikatora Skype.
INFO http://www.panasonic.pl