kino domowe

KABLE SUPRA HDMI

news |

Większość znaczących producentów kabli posiada w ofercie kilka, różniących się cenowo, serii kabli HDMI. W przeciwieństwie do nich

Większość znaczących producentów kabli posiada w ofercie kilka, różniących się cenowo, serii kabli HDMI. W przeciwieństwie do nich szwedzka Supra do niedawna oferowała tylko jedną serię, technologicznie najbardziej zaawansowaną, ale nie najtańszą.
Nowy kabel HDMI trafi do "budżetowej" grupy produktów JenTech. Oszczędności poczyniono jednak tylko w zakresie wykończenia i wyglądu zewnętrznego. Technicznie to najwyższy standard High Speed (v1.4) z Ethernetem i 3D. Pod względem transmisji rozdzielczości wideo możliwości JenTech HDMI wykraczają daleko poza 1080p, osiągając poziom 3840x2160 24Hz/25Hz/30Hz lub 4096x2160/24 Hz. Kabel oferuje wszelkie współczesne nowinki, włącznie ze wsparciem dla przestrzeni kolorów sYCC601, Adobe RGB i Adobe YCC601.
HDMI Ethernet Channel umożliwia szybką dwukierunkową komunikację (wysyłanie i odbieranie danych na poziomie 100mb/s), dzięki czemu kabel jest od razu gotowy do współpracy z dowolną aplikacją opartą na protokole IP. Cena: JenTech HDMI 1m - 139zł. Inne długości będą sukcesywnie wprowadzane do produkcji.

INFO www.bestaudio.pl