kino domowe

FULL HD PANASONICA

news |

Panasonic uzupełnia linię telewizorów Full HD o model VIERA TX-37LZ70 o przekątnej 37 cali (1920x1080 pikseli). Panasonic uzupełnia linię telewizorów Full HD o model VIERA TX-37LZ70 o przekątnej 37 cali (1920x1080 pikseli).

Wrażenia wizualne gwarantuje najnowsza technologia Full HD, a zaawansowany technologicznie panel Full HD IPS Alpha (In-Plane Switching Alpha) zapewnia szeroki 178-stopniowy kąt widzenia i doskonały obraz nawet pod ostrym kątem. Najnowszy telewizor LCD Panasonic z serii VIERA posiada wysoki, jak na technologię LCD, współczynnik kontrastu - 8500:1. System 3D Colour Management umożliwia precyzyjną kontrolę w oparciu o trójwymiarowe zarządzanie zróżnicowaniem kolorów i kierunkami zmian jasności. Panasonic TX-37LZ70 wyposażony jest w szereg funkcji podnoszących komfort użytkowania, m.in. ceniony przez użytkowników interfejs VIERA Link, który dzięki dwóm złączom HDMI umożliwia komunikację z innymi urządzeniami audio-video.
Model dostępny jest. w kolorze czarnym, w rekomendowanej cenie 6199 zł.
INFO http://www.panasonic.plPełna wersja komunikatu prasowego


Full HD z każdej strony
Panasonic uzupełnia linię telewizorów Full HD o model VIERA TX-37LZ70 o przekątnej 37 cali
i szerokim kącie oglądania.
Panasonic, czołowa marka koncernu Matsushita Electric Industrial, światowego lidera w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, wprowadza na rynek polski nowy panoramiczny telewizor LCD o przekątnej 37-cali wysokiej rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Nadzwyczajne wrażenia wizualne gwarantuje najnowsza technologia Full HD, a zaawansowany technologicznie panel Full HD IPS Alpha (In-Plane Switching Alpha) zapewnia szeroki 178-stopniowy kąt widzenia i doskonały obraz nawet pod ostrym kątem. Dzięki temu użytkownicy modelu TX-37LZ70 doświadczą tego, co inni tylko widzą.
Panasonic wprowadzając na rynek 37-calowy płaski telewizor LCD Full HD realizuje strategię dostarczania użytkownikom sprzętu elektronicznego urządzeń najwyższej klasy. Najnowszy telewizor LCD Panasonic z serii VIERA posiada wysoki, jak na technologię LCD, współczynnik kontrastu - 8500:1. Teraz każdy widz znajdujący się w pokoju może cieszyć się doskonałym obrazem – jego dynamiką, czystymi i żywymi kolorami i imponującą głębią.
Przy tworzeniu telewizorów ciekłokrystalicznych Panasonic VIERA wykorzystano także zaawansowaną technologię V-Real Pro II, która m.in. poprawia jakość wyświetlanego obrazu i wydobywa głębię kolorów i odcieni czerni, a także system Sub-Pixel Control, czyli sterownik działający na poziomie subpikseli, który eliminuje nierówności i rozmycia linii ukośnych oraz wygładza krawędzie. System 3D Colour Management umożliwia precyzyjną kontrolę w oparciu o trójwymiarowe zarządzanie zróżnicowaniem kolorów i kierunkami zmian jasności.
System Intelligent Scene Controller, czyli Inteligentny Kontroler Sceny, dopasowuje jasność podświetlenia oraz kontrast w zależności od wyświetlanej sceny. W ciemnych scenach intensywność podświetlenia jest obniżana (aż 1/3 poziomu z modeli z 2006 roku) dla uzyskania głębszych czerni. Dodatkowo, dzięki przesuwaniu gradacji w stronę jaśniejszych barw w jasnych scenach oraz w stronę barw ciemnych w ciemnych scenach, system ten nawet czterokrotnie zwiększa głębię obrazu. Zapobiega to nie tylko wyblaknięciom, ale także pozwala na dokładne odtwarzanie nawet subtelnych różnic w poziomie jasności.
Nowy 37-calowy telewizor LCD Panasonic TX-37LZ70 wyposażony jest w szereg funkcji podnoszących komfort użytkowania, m.in. ceniony przez użytkowników interfejs VIERA Link, który dzięki dwóm złączom HDMI umożliwia komunikację z innymi urządzeniami audio-video. Połączone w ten sposób urządzenia, np. odtwarzacz DVD lub Blu-ray, można obsługiwać przy pomocy jednego pilota. Telewizor ten obsługuje również karty pamięci SDHC (HD-JPEG), co pozwala na łatwą prezentację zdjęć i sekwencji video bez konieczności podłączania do telewizora aparatu czy kamery.
Model TX-32LZ70 dostępny jest na polskim rynku od października br. w kolorze czarnym, w rekomendowanej cenie brutto 6199 PLN. Do zestawu dołączony jest stojak.