kino domowe

POPULARNE PROJEKTORY BENQ

news |

Firma BenQ wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele projektorów MP612 i MP612c. Projektory charakteryzują się jasnym, żywym obrazem...

Firma BenQ wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele projektorów MP612 i MP612c. Projektory charakteryzują się jasnym, żywym obrazem oraz łatwymi w użyciu funkcjami w tym: wysoką jasnością obrazu odpowiednio 2500/2200 ANSI lumenów i kontrastem 2000:1, podstawową rozdzielczością SVGA 800x600 pikseli oraz obudową zapewniającą bardzo cicha pracę. Co więcej, długa żywotność lampy pozwala na ciągła pracę urządzenia do 4000 godzin. Projektory są dostępne w cenie: MP612 - 2499 zł, MP612c – 2189 zł. Gwarancja 36 miesięcy (6 miesięcy na lampę).
INFO http://www.BenQ.pl


Pełna wersja komunikatu prasowego


BenQ MP612/MP612c
– nowe popularne projektory multimedialne o dużej jasności
więcej zdjęć: http://www.benq.pl/products/Projector/?product=899&page=gallery

Firma BenQ kontynuuje ekspansję na rynku wielofunkcyjnych projektów multimedialnych prezentując kolejne dwa modele MP612/MP612c. Projektory wielofunkcyjne nadają się doskonale do szerokiego kręgu zastosowań w biznesie, edukacji oraz jako kino domowe. Nowe modele MP612/MP612c, doskonale spełniają wymagania dla małych i średnich firm, średniej wielkości sal konferencyjnych oraz użytkownika domowego. Projektory charakteryzują się jasnym, żywym obrazem oraz łatwymi w użyciu funkcjami w tym: wysoką jasnością obrazu odpowiednio 2500/2200 ANSI lumenów i kontrastem 2000:1, podstawową rozdzielczością SVGA 800x600 pikseli oraz obudową zapewniającą bardzo cicha pracę. Co więcej, długa żywotność lampy pozwala na ciągła pracę urządzenia do 4000 godzin.

Nieporównywalna jakość obrazu
Projektory MP612/MP612c oferują użytkownikom inteligentne funkcje zapewniające najwyższy poziom obrazu oraz wysoką funkcjonalność. Technologia BrilliantColor™, wprowadza do 50% większą jasność obrazu oraz prawdziwie naturalny barwny obraz. Funkcja 3D Management, pozwala natomiast na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu. Projektory korzystają również z rozwiązania o nazwie Golden Ratio Wheel (pięciosegmentowe koło kolorów). Jest to rozwiązanie technologiczne, które zapewnia rzeczywiste barwy i kolory dla jak najlepszej jakości obrazu w trybie HDTV jak również w standardowym.

Przyjazne w użytkowaniu
Projektory posiadają, opracowaną przez firmę BenQ, obudowy zapewniające bardzo cichą – poniżej 26dB – pracę urządzenia. Funkcja Wall Color Correction dostosowuje wyświetlany obraz do kolorystyki ekranu w taki sposób aby zniwelować jego wpływ na kolorystykę obrazu. Do pozostałych funkcji można zaliczyć: zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do projektora, szybkie wyszukiwanie źródła sygnału wejściowego w ciągu dwóch sekund, pomiar czasu trwania prezentacji oraz wbudowaną pomoc jak korzystać z projektora. Wbudowana osłona lampy w górnej części korpusu, pozwala na szybka i łatwą jej wymianę bez konieczności demontażu projektora np. w sytuacji kiedy jest on zamontowany na ścianie.
Projektory są dostępne w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej: MP612 - 2499 zł (z VAT), MP612c – 2189 zł (z VAT). Gwarancja 36 miesięcy (6 miesięcy na lampę).