gadżety

iONLY ONKYO ABX-100

news |

iPody/iPhone'y szturmem wzięły rynek przenośnych odtwarzaczy nic więc dziwnego, że producenci systemów muzycznych wyposażają je standardowo

iPody/iPhone'y szturmem wzięły rynek przenośnych odtwarzaczy nic więc dziwnego, że producenci systemów muzycznych wyposażają je standardowo w stację dokującą dla tych urządzeń Apple'a. System Onkyo ABX-100 wyróżnia się oryginalnym designem jakością wykonania i dźwięku.
Pierwszą rzeczy, jakie rzucają się w oczy patrząc na ABX-100 to eleganckie elementy wykonane ze szczotkowanego aluminium i tworząca harmonijną całość podstawa z litego aluminium. Przesuwana pokrywa ukazuje łatwy do odczytania wyświetlacz LCD oraz dotykowe przełączniki. Bardzo miły dla oka wygląd uzupełniony jest miłym dla ucha dźwiękiem. Umieszczona na górnej płycie stacja dokująca do iPoda/iPhone'a łączy się bezpośrednio z wysokiej jakości wzmacniaczem audio. Całości dopełnia para efektywnych głośników szerokopasmowych. Wejście liniowe pozwala na podłączenie innych źródeł sygnału audio jak odtwarzacz CD czy MP3. To wszystko składa się na stylowe i proste rozwiązanie zarówno dla biura, mieszkania, kuchni czy sypialni.

Właściwości ABX-100
- Dok do iPod'a i iPhone'a z ładowaniem
- Regulacja barwy tonu (Treble/Bass/Super Bass)
- Wejście audio 3.5mm (mini jack)
- Osłona stacji dokującej wykonana ze szczotkowanego aluminium
- Podstawa wykonana ze szczotkowanego aluminium
- Przyciski dotykowe
- Graficzny wyświetlacz LCD (128x64 piksele)
- Trzy tryby podświetlenia urządzenia (Normal/Dim/Off)
- Obudowach bass-reflex
- Głośniki pełnopasmowe o średnicy 6cm
- Timer
- Sleep timer
- Funkcja Snooz
- Tryb Shuffle i Repeat
- Active Bass Control
- Kompatybilny z: iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod touch (od 1st do 4th generacji), iPod classic, iPod nano (od 2 do 6 generacji), iPod mini.


INFO www.onkyo.pl