kino domowe

100 FILMÓW GRATIS NA TELEWIZORACH SAMSUNG SMART TV

news |

Firma Samsung wraz z ipla, największą telewizją internetową w Polsce, zorganizowała wyjątkową promocję

Firma Samsung wraz z ipla, największą telewizją internetową w Polsce, zorganizowała wyjątkową promocję dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV oraz dla tych, którzy zakupią telewizor do końca 2011 roku. Obecni i przyszli użytkownicy multimedialnej platformy mogą uzyskać dostęp do darmowej biblioteki aż 100 seansów filmowych z największymi hitami kinowymi ostatnich lat. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić telewizor Smart TV i wpisać kod aktywacyjny dostępny po uruchomieniu widgetu ipla. Pozwoli on na uruchomienie opcji stoFILM, która będzie aktywna prze cały miesiąc. Ci, którzy kupili już telewizor Smart TV serii D, kod promocyjny znajdą w aplikacji iplaFILM w zakładce KOD.
Promocja, która potrwa do końca 2011 roku, a wśród dostępnych materiałów znajdują się takie produkcje, jak: "Egzorcyzmy Dorothy Mills", "Grindhouse", "7 krasnoludków", "Piła", "Super Size Me", "Droga do Guantanamo", "Henryk V", "Miłość przeważnie szkodzi zdrowiu" czy "Dwa dni w Paryżu". Pozostałe tytuły oferowane w kanale iplaFILM są płatne, w cenie od 5 zł. Płatność można zrealizować poprzez SMS, przelewem lub kartą kredytową. Dostęp do wybranych materiałów jest aktywowany na 24 godziny od wpisania specjalnego kodu. Użytkownicy mają do wyboru ponad 700 filmów, a liczba ta stale rośnie! 
Aplikacja ipla jest częścią platformy Samsung Smart TV. Użytkownicy telewizorów podłączonych do Internetu znajdą tam również m.in.: aplikacje dostarczające informacje z serwisów Gazeta.pl, Onet.pl czy filmy i seriale z vod.tvp.pl, wp.tv czy onet.tv. Trzynaście aplikacji polskojęzycznych to nie wszystko. Ofertę uzupełnia lista blisko 40 serwisów międzynarodowych m.in.: Facebook, Twitter, YouTube, Google Maps, Accuweather, Skype czy Picassa. Oferta cały czas się rozszerza. Już od lipca polscy użytkownicy mają dostęp do pierwszego na świecie widgetu dostarczającego treści na żądanie w trójwymiarze i w Full HD "Explore 3D".

INFO www.samsung.pl