kino domowe

ONKYO BD-SP809 SIECIOWY ODTWARZACZ 3D BLU-RAY Z THX

news |

Firma Onkyo wprowadziła do swojej oferty nowy odtwarzacz Blu-ray Disc model BD-SP809.

Firma Onkyo wprowadziła do swojej oferty nowy odtwarzacz Blu-ray Disc model BD-SP809. Urządzenie posiada certyfikat THX, nadawany przez należącą do Georga Lucasa firmy THX Ltd., gwarantujący wierne odtwarzanie obrazu i dźwięku. BD-SP809 odtwarza płyty CD, DVD oraz Blu-ray także z kontentem zrealizowanym w 3D. Wyposażony jest w port USB, łącze Ethernet i posiada także certyfikat DLNA 1.5. Za perfekcyjny obraz odpowiada procesor Marvell Qdeo zapewniający redukcję szumów i skalowanie obrazu do 1080p. Odtwarzacz wyposażony jest w dwa wyjścia HDMI które umożliwiają przełączenie sygnału między np. projektorem służącym do wyświetlania dużego formatu kinowego a telewizorem.

Nowy Onkyo doskonale radzi sobie z odtwarzaniem dźwięku wielokanałowego jak i stereo. Oddzielne obwody zasilające dla bloków audio i wideo oraz bardzo solidna konstrukcja obudowy minimalizująca występowanie wibracji mających wpływ na prawidłowy odczyt płyty zapewniając znakomitą jakość reprodukowanego dźwięku.
Odtwarza pliki kodowane w AVCHD, DivX Plus MP3, WMA, JPEG, a obraz z każdego źródła może być skalowany do postaci 1080p. Połączenie z Ethernetem zapewnia, oprócz korzystania z funkcji BD-Live, dostęp do plików dźwiękowych, wizyjnych oraz zdjęć zgromadzonych na dyskach komputerów lub zewnętrznych wpiętych w sieć. Posiada dekodery Dolby TrueHD i Dolby Digital Plus D, obsługuje DTS-HD Master Audio Essential. Funkcje wyświetlane na ekranie telewizora są także dostępne w języku polskim.
Odtwarzacz jest dostępny w kolorach: srebrnym i czarnym.

INFO www.onkyo.pl