hi-fi

BEZPRZEWODOWY SYSTEM MUZYCZNY SONOS PLAY:3

news |

Firma Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych przedstawiła kompaktowe rozwiązanie

Firma Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych przedstawiła kompaktowe rozwiązanie "wszystko w jednym" - Sonos Play:3. Budowanie wieloelementowego systemu zapewniającego strumieniowe odtwarzanie w całym domu możemy rozpocząć od jednego komponentu - Play:3 - dokupując z czasem kolejne w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.
Sonos Play:3 to zamknięte w jednej obudowie trzy cyfrowe wzmacniacze klasy D i trzy głośniki - jeden wysoko tonowy, dwa 3" głośniki średnio tonowe i jeden pasywny, tylny port basowy dla bogatszego dźwięku. Ponadto w obudowę wmontowano przyciski sterujące głośnością i wyciszeniem. Ciekawostką jest to, że Play:3 może pracować zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej, a wewnętrzny czujnik rozpoznaje aktualne ustawienie głośnika i dostosowuje odpowiednio charakterystykę tak, aby zapewnić czysty i zbalansowany dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Urządzenie po podłączeniu do Internetu zapewnia dostęp do niezliczonych zasobów muzyki - biblioteki muzycznej, wliczając w to utwory z iTunes zapisane na dowolnym komputerze lub zewnętrznym dysku sieciowym, internetowych stacji radiowych, słuchowisk i podcastów. Play:3 jest łatwy w obsłudze i dalszej rozbudowie będąc przy tym w 100% kompatybilnym ze wszystkimi innymi produktami Sonos. Jeden odtwarzacz Sonosa lub Sonos Bridge (sprzedawane oddzielnie) musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe odtwarzacze Sonos będą współpracować bezprzewodowo.
Sterowanie może odbywać się za pośrednictwem smartfona z systemem Android lub iPhone'a czy iPada dzięki darmowym aplikacjom Sonos Controller App. Można wyszukiwać utwory i stacje, wybierać muzykę i kontrolować poziom głośności w dowolnej liczbie pomieszczeń. Możesz także pozwolić innym domownikom na współdzielenie kontroli za pomocą dedykowanego kontrolera Sonos Control sprzedawanego oddzielnie.
Wymiary: 132x268x160mm; waga - 2,6 kg.
Sugerowana cena detaliczna Sonos Play:3 wynosi 1.249 zł.

INFO www.horn.com.pl