kino domowe

NOWOŚCI W OFERCIE LOEWE

news |

Niemiecki producent Loeve, znany z niecodziennego designu swoich produktów, wprowadza na rynek nowe telewizory i systemy kina

Niemiecki producent Loewe, znany z niecodziennego designu swoich produktów, wprowadza na rynek nowe telewizory i systemy kina domowego obsługujące technologię 3D. W przypadku telewizorów są to modele o rozmiarach 40, 46 i 55 cali należące do serii Individual Compose 3D. Loewe koncentruje swoje wysiłki na technologii LCD Full-HD z podświetleniem LED z częstotliwością odświeżania 400Hz. Telewizory te mogą wyświetlać obrazy 3D i 2D, a ponadto są zdolne do przekształcenia materiałów dwuwymiarowych w trójwymiarowe. Do poprawnego odbierania treści 3D niezbędne są aktywne okulary 3D Loewe typu "shutter glasses" działające na zasadzie naprzemiennego przesłaniania lewego i prawego oka.
Telewizory z tej serii mają wbudowaną nagrywarkę Loewe DR+ z twardym dyskiem o pojemności 500GB. Jeśli nadawca umożliwia nagrywanie nadawanego materiału, to możliwe jest nagrywanie i odtwarzanie (także 3D) lub transmisja strumienia danych do innego odbiornika TV Loewe za pośrednictwem sieci WLAN, LAN lub Powerline. Telewizory Individual Compose 3D zostały wyposażone w system Loewe MediaPortal. Zapewnia on wygodny dostęp do wielu mediów w sieci domowej, np. cyfrowych stacji radiowych. Umożliwia pobieranie zdjęć, muzyki i plików wideo zgromadzonych na zewnętrznych dyskach twardych, a dzięki przeglądarce Loewe MediaNet zapewnia dostęp do serwisów internetowych. Ponadto w odbiornikach zastosowano pionierskie rozwiązanie Loewe MediaText, które odpowiada standardom HbbTV. Loewe jest jednym z pierwszych producentów, który przygotowuje swoje telewizory na wideotekst przyszłości.
Niejako dopełnieniem nowej linii telewizorów Loewe będzie najnowszy model odtwarzacza Blu-ray 3D Loewe BluTechVision 3D. W połączeniu z projektorem dźwięku Individual Sound Projector 7.1 powstanie znakomity system kina domowego, który można obsługiwać za pomocą jednego pilota.
Telewizory Loewe Individual 3D będą dostępne w aluminiowej obudowie w kolorze białym (wysoki połysk), czarnym i srebrnym. Kolory wymiennych intarsji bocznych można swobodnie dobierać do indywidualnych potrzeb. Warto zaznaczyć, że to oryginalne wzornictwo zostało wyróżnione prestiżową nagrodą iF Gold Award 2011.

INFO www.loewe.pl