gadżety

TWISTDOCK DLA PLAYSTATION 3 FIRMY VOGEL'S

news |

Firma Vogel's to producent różnego rodzaju uchwytów i mocowań umożliwiających zawieszanie na ścianie sprzętu audio-wideo.

Firma Vogel's to producent różnego rodzaju uchwytów i mocowań umożliwiających zawieszanie na ścianie sprzętu audio-wideo. TwistDock to najnowszy innowacyjny produkt stworzony przez firmę Vogel's, który ułatwi życie posiadaczom konsol PS3. TwistDock to coś więcej niż stacja dokująca. Umożliwia on także ładowanie zarówno konsoli jak i kontrolerów, pozwala na zwiększenie ilości portów USB oraz starannie ukrywa wszystkie kable połączeniowe. System dokujący jest kompatybilny z konsolą PlayStation 3 zarówno wersji standardowej jak i Slim. TwistDock to funkcjonalne akcesorium, które doskonale komponuje się z konsolą Sony PlayStation 3 dzięki zastosowaniu takiego samego wykończenia w kolorze fortepianowym oraz matowym czarnym.

W wielu domach PlayStation 3 używane jest nie tylko do grania, ale głównie jako odtwarzacz filmów Blu-ray dlatego zazwyczaj umieszczane jest w pobliżu telewizora. Ale tak jak wiele urządzeń audio-wideo, tak i PlayStation generuje dużą ilość kabli połączeniowych. TwistDock ukryje oraz uporządkuje wszystkie kable, dzięki otworowi w stacji pozwalającemu na schludne poprowadzenie i schowanie przewodów. Ponadto na tylnej ścianie TwistDock'a znajdują się dwa miejsca dokujące na Twoje kontrolery. Dzięki temu DualShock 3 będą zawsze w jednym miejscu i zawsze naładowany. A czy jest coś bardziej denerwującego od konieczności przerwania gry z powodu bardzo niskiego poziomu baterii Twoich kontrolerów? Z TwistDock możesz zapomnieć o takich problemach! Dzięki TwistDock Twoje kontrolery będą zawsze naładowane i gotowe do użycia. Ich ładowanie odbywa się nawet wtedy, gdy Twój PlayStation jest wyłączony. Diody umieszczone na froncie TwistDocka informują o postępie ładowania: pomarańczowa - ładowanie ciągle trwa oraz zielona - ładowanie ukończone. Pomysłowy system obrotu konsoli jaki oferuje TwistDock pozwala na łatwe umieszczenie dwóch padów na tylnej ściance. Ta unikalna obrotowa budowa zapewnia także szybkie wyjmowanie, wkładanie i chwytanie kontrolerów.

TwistDock Zestaw Kabli


"Cudowne są te wszystkie urządzenia do PS3", ale nie mogą one wprowadzać bałaganu?. Firma Vogel`s regularnie słyszała takie uwagi podczas przeprowadzania wywiadów wśród konsumentów. Dzięki TwistDock możesz zapomnieć o bałaganie w przewodach plączących się dookoła konsoli. Firma Vogel`s poszła jednak jeszcze dalej, oferując swoim użytkownikom PS3 dodatkowo akcesorium w postaci zestawu kabli. Są to wysokiej jakości przewody połączeniowe, które zostały tak zaprojektowane, aby być niezauważalnymi dla oka i doskonale wpasować się w wygląd Twojego domowego systemu rozrywki. Zestaw składa się z kabla zasilającego oraz HDMI zakończonych kątową wtyczką w celu lepszego przylegania do konsoli. Z TwistDock Zestaw Kabli Twoja konsola PlayStation 3 staje się prawdziwym designerskim elementem w pokoju!

Zalety TwistDock Zestaw Kabli:
- Jedyny taki zestaw kabli zaprojektowany specjalnie dla PS3
- Stworzony z materiałów budujących PS3
- Kątowe wtyczki w celu lepszego przylegania do konsoli
- Kable mogą być używane na całym świecie
- Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

TwistDock USB Hub


Twoje urządzenie zewnętrzne jest zawsze podłączone! TwistDock HUB USB posiada cztery porty USB, które oferują funkcję ładowania oraz zapisu danych co oznacza, że możesz podłączyć np. dysk twardy lub inne akcesoria. Dzięki temu rozszerzeniu zwiększa się funkcjonalność Twojej konsoli, a zewnętrzne urządzenia zawsze pozostają podłączone bez konieczności ich ciągłego wypinania i ponownego wpinania. Z akcesorium TwistDock HUB USB nie będziesz musiał już więcej denerwować się, że Twoja PS3 oferuje jedynie 2 porty USB!
Zalety TwistDock USB Hub:
- Jedyny taki hub zaprojektowany specjalnie w celu rozszerzenia funkcjonalności PS3
- Doskonale pasuje do Twojej konsoli zarówno pod względem wyglądu jak i materiałów
- Doskonale wpasowuje się w wygląd TwistDock`a pozostając niewidocznym dla oka
- Zawiera specjalny zasilacz dla wszystkich portów USB

Sugerowane ceny detaliczne:
- TwistDock - 339,90 zł
- TwistDock Zestaw Kabli - 124,90 zł
- TwistDock USB Hub - 124,90 zł

INFO www.audioklan.pl