gadżety

iPAD KONTROLEREM DLA SONOSA

news |

Ukazała się darmowa aplikacja do iPada umożliwiająca używanie go jako dotykowego sterownika do sprzętu firmy Sonos.

Ukazała się darmowa aplikacja do iPada umożliwiająca używanie go jako dotykowego sterownika do sprzętu firmy Sonos. Dzięki temu zyskujemy możliwość kontroli nad całą swoją biblioteką muzyczną i wszystkimi strefami w domu z poziomu iPada.
Sonos, Inc, wiodący producent bezprzewodowych systemów muzycznych multi-room poinformował, że bezpłatna aplikacja Sonos Controller dla iPada jest już dostępna w iTunes App Store.
Opierając się na aplikacji Sonos Controller dla iPhone, która jest wysoko oceniana przez użytkowników, stworzony został nowy Sonos Controller dla iPad, jako dedykowany sterownik muzyką, zoptymalizowany do dużego ekranu iPada.
Siedząc wygodnie na kanapie w zaciszu własnego domu, można zobaczyć na ekranie wszystkie strefy (poszczególne pomieszczenia), zawartość bibliotek muzycznych i informację jaki utwór jest odtwarzany - wszystko jednocześnie - w trybie wyświetlania na iPadzie w pionie lub poziomie. Możesz szybko wyszukiwać swoich ulubionych artystów, wpisując informacje na wirtualnej klawiaturze i przeglądać albumy w sposób charakterystyczny dla iPada. Sonos Controller dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a. Można przeglądać, wyszukiwać i przeciągać zawartość, aby tworzyć swoje playlisty. Mamy pełny podgląd na to co jest odtwarzane w każdej strefie wraz okładkami albumów, czasie trwania muzyki i wiele innych. Można też grupować strefy razem lub odtwarzać różne utwory w różnych pomieszczeniach - bez ich przerywania.
"iPad, ze swoim dużym ekranem dotykowym znakomicie nadaje się do obsługi kontrolera sterującego muzyką w domu", powiedział John MacFarlane, CEO, Sonos, Inc. "Zgodnie z tradycją ciągłego ulepszania i bez konieczności obciążania żadnymi dodatkowymi kosztami naszych klientów, jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia kolejnej bezpłatnej aplikacji, która sprawia, że zabawą staje się wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki w dowolnym i każdym pokoju domu".
Sonos zapewnia natychmiastowy dostęp do milionów piosenek i stacji radia internetowego, w tym twoich kolekcji iTunes. Ponieważ Sonos ZonePlayers można podłączyć bezpośrednio do Internetu, możliwe jest uzyskanie dostępu do świata muzyki, nigdy nie włączając komputera. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenia Sonos ZonePlayer, takie jak bezprzewodowy system muzyczny Sonos S5 i Sonos Controller takich jak bezpłatny Sonos Controller dla iPada.
W powiązaniu z nową aplikacją Sonos Controller dla iPada, Sonos wydał nową wersję oprogramowania Sonos System Software 3.3, bezpłatną, łatwą do instalacji jednym przyciskiem aktualizację oprogramowania do Sonos Multi-Room Music System. W wersji oprogramowania Sonos 3.3, Sonos obsługuje teraz stacje radiowe AAC jako dodatek do ponad 100 tysięcy stacji radiowych, podcastów, które można przekazywać strumieniowo bezpośrednio do urządzeń Sonos. Dodatkowo, wszyscy klienci Sonos w Finlandii, Francji, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii mają teraz natychmiastowy dostęp do dziesięciu milionów piosenek i wszystkie swoje playlisty na Spotify.

Więcej informacji na temat Sonos 3.3, odwiedź adres:
ww.sonos.com

INFO www.horn.pl