s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Goldmund Telos 690

news |
niezdefiniowano - Goldmund Telos 690

Nowa integra od Goldmunda wyróźnia się czystością i przejrzystością dźwięku niezależnie od poziomu głośności i bez zniekształceń.

Szwajcarska firma Goldmund wprowadziła nowy model wzmacniacza zintegrowanego Telos 690 jako następcę słynnego modelu 590 NG. Nowy Telos jest cięższy od poprzednika i dysponuję też większą mocą - 250W przy 8 omach lub 320W przy 4 omach. Zapewnia to bezproblemowe napędzenie dowolnych kolumn podłogowych.

Obudowę wzmacniacza wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły a ulepszona konstrukcja stanowi jej wzmacnienie oraz pomaga rozpraszać wibracje.

Goldmund Telos 690

Wyposażono go w podwójny toroidalny transformator mocy 350VA i ogromny zespół kondensatorów o łącznej pojemności 46.000µF.

Nowa integra integra Goldmunda posiada szeroką gamę połączeń cyfrowych, w tym interfejs USB Audio klasy 2.0 obsługujący częstotliwość próbkowania do 384kHz/32-bit, a także optyczne i cyfrowe wejścia koncentryczne Toslink S/PDIF. Urządzenie zapakowane jest w profesjonaly case zapewniający mu bezpieczne podróżowanie.

Goldmund Telos 690

Goldmund Telos 690 jest dostępny w charakterystycznym srebrnoszarym kolorze, co dodaje wyrafinowanej elegancji do każdego zestawu audio.

Źródło: informacja prasowa Galeria Audio