s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Rega Planar 3

news |
niezdefiniowano - Rega Planar 3

Ceniony brytyjski producent audio zaprezentował swój bestsellerowy gramofon Rega Planar 3 w nowej kolorystyce Light Oak.

Początki Regi sięgają 1973 roku, kiedy to Roy Gandy założył firmę w Wielkiej Brytanii, pełniąc jednocześnie rolę głównego inżyniera. Od samego startu Rega koncentrowała się na projektowaniu i wytwarzaniu gramofonów oraz akcesoriów audio, czy zyskała uznanie wśród miłośników wysokiej jakości dźwięku najpierw na lokalnym rynku, a później na całym świecie.

Roy Gandy i Tony Relph, współzałożyciele firmy, postawili sobie za cel produkcję sprzętu audio o wyjątkowej jakości dźwięku, który będzie dostępny dla szerokiego grona miłośników muzyki. Dzięki ich pasji oraz długotrwałemu doświadczeniu Rega zdobyła reputację producenta, który szczególną uwagę przywiązuje do detali i jakości wykonania, co ma pełne pokrycie w rzeczywistości.

Rega Planar 3

Jeden z kluczowych produktów Regi to model gramofonu Rega Planar 3. Ten niezwykły sprzęt bardzo szybko zyskał ogromną popularność wśród audiofili, melomanów i ekspertów muzycznych, dzięki doskonałemu brzmieniu i solidnej konstrukcji. Planar 3 to symbol precyzji i wysokiej jakości, charakterystyczny dla całej gamy produktów oferowanych przez Rega.

Rega Planar 3

Ten właśnie gramofon jest już dostępny w nowej wersji kolorystycznej, czyli Light Oak! To wybarwienie idealnie pasuje do wielu nowoczesnych i klasycznych wnętrz, idealnie dopełniając ofertę brytyjskiego producenta w tym przedziale cenowym. Rega Planar 3 Light Oak jest dostępna w wersji bez wkładki (3.999 PLN), a także z wkładkami Elys 2 (4.699 PLN) oraz Exact (5.199 PLN), co pozwala użytkownikowi na wybór już na samym starcie.

Najważniejsze cechy Regi Planar 3:

  • Bardzo stabilne i dokładnie wykonane ramię RB330
  • Sztywna plinta
  • Nowe klamry usztywniające
  • Ulepszone łożyska
  • Talerz ze szkła optycznego o grubości 12 milimetrów
  • Udoskonalone stopki, które redukują drgania i zwiększają stabilność
Rega Planar 3

Dźwięk, który generuje Rega Planar 3 jest już dobrze znany z innych produktów brytyjskiej firmy. Mamy do czynienia z brzmieniem jednocześnie ciepłym i detalicznym, które wybacza kiepskim produkcjom i zdecydowanie docenia te lepsze. Pozwala on na słuchanie muzyki długimi godzinami bez jakiegokolwiek uczucia zmęczenia.

Źródło: informacja prasowa 21Distribution