s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Classé Delta Pre Mk II

news |
niezdefiniowano - Classé Delta Pre Mk II

Oferta firmy Classé powiększyła się o nowy hi-endowy przedwzmacniacz Delta Pre Mk II z wbudowaną platformą HEOS.

Bazując na sprawdzonej platformie swojego cenionego poprzednika, Delta Pre Mk II wprowadza całkowicie nowe i gruntownie zmodernizowane sekcje cyfrowe, charakteryzujące się niezauważalnym poziomem zniekształceń i wysoką wydajnością. Zdolny do obsługi cyfrowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości w wielu różnych formatach i z wielu różnych źródeł cyfrowych - zarówno podłączonych przewodowo, jak i przesyłanych strumieniowo - co oznacza, że Delta Pre Mk II jest teraz jednym z najbardziej wszechstronnych i wydajnych przedwzmacniaczy w swojej klasie z obsługą cyfrową.

Technologia HEOS Built-in

Najbardziej znaczącym dodatkiem do nowego Pre Mk II jest implementacja HEOS, wysoko cenionej platformy streamingowej i multiroom, wykorzystywanej również przez komponenty Denon i Marantz. Oznacza to, że Delta Pre Mk II może strumieniować muzykę z Amazon Music, Tidal HiFi Plus, Deezer, Pandora i wielu innych serwisów. Kompatybilność DLNA i Roon Ready zapewnia Classé taką samą elastyczność podczas odtwarzania strumieniowego z dysku NAS, podczas gdy gniazda USB-A na panelu przednim i USB-B na panelu tylnym mogą być używane do podłączenia lokalnych źródeł muzyki. Oczywiście Delta Pre Mk II obsługuje wszystkie popularne formaty audiofilskie, w tym WAV, AIFF, ALAC, FLAC, DSD, a nawet MQA.

Classé Delta Pre Mk II

Codzienne i okazjonalne słuchanie muzyki jest również łatwo dostępne dzięki kompatybilności z AirPlay 2 i Spotify Connect. Oczywiście, żadna z tych dodatkowych funkcji nie ogranicza w żaden sposób wyjątkowej gamy wejść, zarówno analogowych, jak i cyfrowych, które zostały zapewnione w ramach konstrukcji Delta Pre Mk II. Użytkownicy telewizorów mogą nawet zdecydować się na opcjonalny moduł HDMI kompatybilny z 4K za dodatkową opłatą, dzięki czemu referencyjna jakość dźwięku Hi-Fi stanie się centralnym elementem Twojego salonu.

Classé Delta Pre Mk II

Zestaw aktualizacyjny

Właściciele przedwzmacniaczy Delta Pre starszej generacji mogą również skorzystać z ulepszeń wydajności dostępnych w nowym Pre Mk II poprzez modernizację istniejącego Pre do specyfikacji Mk II. Dostępny oddzielnie zestaw modernizacyjny (8.999zł) może zostać zamontowany przez certyfikowane centra serwisowe Classé na całym świecie. To zaangażowanie w ciągłe doskonalenie produktów jest tylko jednym z wielu powodów, dla których Classé jest jedną z najbardziej zaufanych marek w branży high-end audio.

Classé Delta Pre Mk II

Specyfikacja Classé Delta Pre Mk II:

  • Wejścia 2x XLR, 2x RCA, 2x Phono (MM/MC)
  • Wyjścia 5x XLR oraz 5x RCAWejścia cyfrowe Ethernet, 2x USB, 1x AES/EBU, 3x koaksjalne oraz 3x optyczne
  • Opcjonalny karta moduł z 4 wejściami HDMI i 1 wyjściem, z obsługą 4K
  • Podwójne 32-bit / 384kHz przetworniki AKM AK4497EQ DAC działające w trybie Differential Mono
  • Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości do PCM 384 kHz/32 bit, DSD 512 i MQAStreaming z Spotify, AirPlay 2, Amazon Music, Deezer, Pandora, Roon, TIDAL HiFI Plus i wielu innych, dzięki HEOS built-in
  • Możliwość wyboru częstotliwości, poziomu i regulacji tonów oraz zaawansowany, pięciopasmowy korektor parametryczny w domenie cyfrowej
  • Wyjście słuchawkowe
  • Możliwość aktualizacji poprzedniej wersji, Delta Pre do wersji Mk II za 8.999 złotych

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży od 13 marca u wybranych dealerów w cenie 52.999 złotych.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution