s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

iEAST ePlay 2 Pro

news |
niezdefiniowano - iEAST ePlay 2 Pro

Odtwarzacz sieciowy o dynamicznym i transparentnym brzmieniu, który wyróżnia się zaawansowaną funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Marka iEAST obecna jest na naszym rynku od jakiegoś czasu. Znana jest z bardzo dobrych i atrakcyjnych cenowo urządzeń strumieniujących. Ostatnio wprowadziła do sprzedaży nowe produkty a wśród nich odtwarzacz sieciowy ePlay 2 Pro.

Nowoczesne technologie

W najnowszym ePlay 2 Pro marki iEAST zastosowano starannie zaaplikowany układ przetwornika marki ESS Technology ES9018, który oferuje nasycone, a przy tym transparentne i dynamiczne brzmienie. Dzięki integracji przetwornika ze streamerem obie te części współpracują razem dla zapewnienia jak najlepszego brzmienia, oferując przy tym znakomitą płynność i elastyczność działania. Co istotne, urządzenie nie dokonuje konwersji częstotliwości próbkowania i jest w stanie obsłużyć formaty plików aż do 24bitów i 192kHz.

iEAST ePlay 2 Pro

Wsparcie dla platform strumieniujących

Marka iEAST produkuje streamery do audio od wielu lat, dzięki czemu ma doświadczenie w integracji różnych serwisów strumieniujących w jednym urządzeniu i obsługę ich z jednej, płynnie działającej aplikacji. W nowych urządzeniach tej marki, w tym także w ePlay 2 Pro znajdziemy wsparcie dla takich platform, jak Spotify, Tidal (w tym także dla funkcjonalności Tidal Connect i Spotify Connect), Amazon Music, Dezeer, Qobuz i wielu innych. Możliwe jest także odtwarzanie muzyki z zasobów lokalnych na dyskach NAS a także strumieniowanie przez Airplay 2.

iEAST ePlay 2 Pro

Szeroka funkcjonalność

iEAST ePlay 2 Pro posiada nie tylko wejście liniowe oraz wyjście dla subwoofera, ale posiada też wyjście wyzwalające typu trigger, wejście RS232 umożliwiające sterowanie z systemów automatyki, oraz umożliwia instalację w szafce typu rack. Jednocześnie czytelny wyświetlacz umożliwi szybszą obsługę i dostarczy nam wielu przydatnych informacji.

iEAST ePlay 2 Pro jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 3.150 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP