s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Naim Uniti Nova Power Edition

news |
niezdefiniowano - Naim Uniti Nova Power Edition

Naim prezentuje Uniti Nova Power Edition - system all-in-one, który oferuje dużą moc i wysoką jakość odtwarzanej muzyki.

Uniti Nova PE (Power Edition) to nowy system all-in-one od Naim, brytyjskiej marki specjalizującej się w tworzeniu wysokiej klasy systemów Hi-Fi. Dzięki mocy 150W ten odtwarzacz audio wysokiej rozdzielczości i wzmacniacz stereo w jednym stanowią idealne i wszechstronne rozwiązanie wymagające jedynie podłączenia z parą głośników. Stanowi on uzupełnienie serii Uniti, która na światowym rynku audio jest uznana jako najlepsza linia odtwarzaczy all-in-one w swojej klasie.

Najlepsze strumieniowanie w domu

Uniti Nova PE dołącza do Uniti Atom, Atom Headphone Edition, Star, Nova i Core: odtwarzacze te są punktem odniesienia pod względem jakości komponentów, wydajności wzmocnienia oraz funkcji odsłuchu bezprzewodowego i sieciowego. Obejmują one Spotify Connect, Apple Music, Tidal i Qobuz do strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości i oferuje dostęp do wielu internetowych stacji radiowych.

Naim Uniti Nova Power Edition

Dzięki wbudowanym technologiom AirPlay2, Chromecast, UPnP, Roon Ready i Bluetooth AptX HD, odtwarzanie muzyki ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim nie może być łatwiejsze. Aby cieszyć się słuchaniem w dowolnym miejscu w domu, jest on również kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Naim do przesyłania strumieniowego, aby ułatwić rewelacyjną konfigurację zaawansowanego systemu multiroom.

Idealna moc do zasilania głośników

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, obudowie ze szczotkowanego aluminium i kolorowemu ekranowi LCD, Uniti Nova PE zaspokaja potrzeby wymagających głośników hi-fi jak i ich użytkowników. Dostarcza 150W czystej mocy na kanał (70W więcej niż Uniti Nova).

Naim Uniti Nova Power Edition

Urządzenie posiada amplifikację klasy D, która gwarantuje ogromną energię potrzebną do ożywienia głośników hi-fi z najwyższą jakością i mocą. Przedstawiając nowe Uniti Nova PE, Naim po raz kolejny demonstruje swoją zdolność do projektowania wszechstronnych, łatwych w użyciu produktów o bardzo wysokiej jakości dźwięku i doskonałym wzornictwie. Urządzenia stworzone dla czystej przyjemności słuchania.

Naim Uniti Nova Power Edition

Naim Uniti Nova Power Edition będzie dostępny w luty 2024 roku w sugerowanej cenie detalicznej 45.000 złotych.

Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.