s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Kable Viablue w Polsce

news |
niezdefiniowano - Kable Viablue w Polsce

Firma Instal Audio z Konina została dystrybutorem kabli i akcesoriów audio niemieckiego producenta Viablue.

Viabule Gmbh to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kabli i akcesoriów audio, powstała w Niemczech, która od ponad 15 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania dla audiofilów, muzyków i profesjonalistów działających na rynku muzycznym.

Firma oferuje szeroki wybór kabli audio, w tym przewody głośnikowe, interkonekty, cyfrowe, zasilające oraz akcesoria. Każdy kabel jest starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o szczegóły, aby oferować możliwie najlepszą jakość dźwięku i trwałość.

Viablue Cables w Polsce Viablue Cables w Polsce

Viablue wykorzystuje zaawansowane technologie i wysokiej jakości materiały, takie jak srebro, miedź i aluminium, aby zapewnić optymalne rezultaty i minimalizować zakłócenia. Produkty tej marki zyskały uznanie za sprawą wysokiej jakości dźwięku, wydajności i niezawodności. Kable Viablue znajdują zastosowanie zarówno w domowych systemach audio, jak i studiach nagraniowych.

Viablue Cables w Polsce Viablue Cables w Polsce

Począwszy od 1 stycznia 2024 dystrybucję produktów niemieckiej marki Viablue prowadzi firma Instal Audio. Link do pełnej oferty.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio