s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Denon AVC-X6800H

news |
niezdefiniowano - Denon AVC-X6800H

Denon zapowiedział wprowadzenie na rynek wzmacniacza kina domowego AVC-X6800H z obsługą 8K oraz dźwiękiem 3D.

Nowy wzmacniacz Denona został zaprojektowany i skonstruowany w Japonii zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystując najlepsze technologie w dziedzinie audio i wideo, aby móc służyć jako solidna podstawa kina domowego.

Nowy model AVC-X6800H oferuje 11.4 kanałów, dźwięk 3D, wideo 8K i charakterystyczne dla Denona brzmienie o mocy 205W na kanał. Mamy tu dynamiczny i szczegółowy dżwięk, który spawdza się podczas seansów filmowych. Co więcej, AVC-X6800H został wyposażony w wyjścia przedwzmacniacza, z przetwarzaniem do 13.4 kanałów.

Denon AVC-X6800H

Jeśli chodzi o dźwięk przestrzanny to wzmacniacz obsłuje Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced i Auro 3D. Upmixer Dolby surround, DTS Neural:X i Auro-Matic optymalizują starsze treści.

Wideo 8K jest obsługiwane na wszystkich 7 wejściach i dwóch wyjściach HDMI. Dzięki HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR użytkownicy mogą oczekiwać najlepszej wydajności obrazu.

Denon AVC-X6800H

Technologia HEOS zapewnia użytkownikom dostęp do muzycznych serwisów streamingowych i umożliwiaja udostępnianie dźwięku w innych pomieszczeniach za pomocą głośników kompatybilnych ze standardem HEOS.

Wzmacniacz oferuje wiele opcji instalacji i konfiguracji, aby dostosować dźwięk do dowolnej przestrzeni. Poza technologią korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey dostępna jest opcjonalna aktualizacja Dirac Live, która wymaga dodatkowej opłaty.

Denon AVC-X6800H

Wzmacniacz AVC-X6800H będzie dostępny w sprzedaży na początku 2024 roku. Jego cena na razie nie jest znana.

Źródło: informacja prasowa Denon