s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Acoustune HS1790TI

news |
niezdefiniowano - Acoustune HS1790TI

Acoustune HS1790TI to słuchawki dokanałowe, w których przetwornik z materiału Myrnix osadzono w komorze akustycznej wykonanej z tytanu.

Nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że Japończycy wiedzą, jak robić doskonałe słuchawki. Potwierdzeniem tego jest marka Acoustune, która właśnie dzięki firmie MIP zawitała na nasz rynek.

Drugiej generacji przetwornik Milinx

W słuchawkach tych zastosowano przetworniki, które łączą opatentowany materiał kompozytowy Myrnix z tytanową kopułką na środku membrany. Dzięki temu uzyskano niezwykle szlachetną charakterystykę brzmienia, które łączy barwę i gładkość z dynamiką oraz detalicznością.

Acoustune HS1790TI

Komora akustyczna, w której znajduje się przetwornik została wykonana z tytanu. Natomiast sama obudowa słuchawek, w której ta komora została umieszczona to aluminium. Taka kompozycja materiałów sprawia, że części te są od siebie wzajemnie odizolowane. A to z kolei oznacza, iż nie ma między nimi mechanicznych interakcji, które mogłoby się negatywnie odbić na brzmieniu.

Wysokiej klasy kabel w zestawie

Wraz ze słuchawkami otrzymamy nie tylko aluminiowe etui na słuchawki czy komplet gumek, ale także znakomity kabel ARC51 o hybrydowej, plecionej konstrukcji. Przewodnikiem tutaj jest najwyższej czystości miedź, która dodatkowo powlekana jest warstwą srebra. Przewód dodatkowo ma specjalną geometrię i posiada otulinę, która zabezpiecza przed wibracjami oraz efektem mikrofonowania.

Acoustune HS1790TI

Słuchawki Acoustune HS1790TI dostępne są już w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 4.999 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP