s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Austrian Audio Full Score one

news |
niezdefiniowano - Austrian Audio Full Score one

Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z autorskim rozwiązaniem True Transient Technology będący w stanie napędzić prawie każde słuchawki.

Full Score one to wzmacniacz słuchawkowy dedykowany wszystkim tym, którzy oczekują znakomitej czystości brzmienia i pełnego realizmu sonicznego przekazu. Wzmacniacz ten posiada specjalną, niskoszumną topologię, która jest rezultatem wielu lat badań i doświadczeń inżynierów marki Austrian Audio. Jednocześnie Full Score one jest w stanie napędzić praktycznie każde słuchawki, począwszy od tych o impedancji rzędu 10 omów aż do dużych słuchawek o niskiej skuteczności i impedancji ponad 300 omów.

Autorski układ elektroniczny

Sam układ wzmacniacza to autorska konstrukcja posiadająca szerokopasmowy, w pełni symetryczny układ sprzężenia napięciowego ze specjalnym stopniem wyjściowym w konfiguracji potrójnego wtórnika emiterowego i pracującym w bardzo rzadko spotykanej klasie B. Zapewnia to niezwykle niskie zniekształcenia harmoniczne (THD) w całym paśmie i przy każdym poziomie sygnału, co z kolei przekłada się na czyste i transparentne brzmienie w całym paśmie audio.

Austrian Audio Full Score one

True Transient Technology

Jedną z unikalnych cech wzmacniacza Austrian Audio The Composer jest też zastosowanie rozwiązania o nazwie True Transient Technology. Sprawia ono, że wzmacniacz jest w stanie wzmocnić nawet najbardziej strome impulsy i to niezależnie od ich poziomu, czy też aktualnie ustawionej głośności. Co więcej, funkcję tę można wyłączyć, ponieważ może ona ujawnić zbyt wiele niedoskonałości w starszych nagraniach. Jednakże przy dobrych realizacjach oraz wykorzystując odpowiednio transparentne i szybkie słuchawki – True Transient Technology może okazać się prawdziwą rewelacją dla słuchaczy oczekujących najwyższego poziomu realizmu.

Austrian Audio Full Score one

Metalowa obudowa i liniowe zasilanie

The Composer to wzmacniacz, w którym pomyślano o każdym możliwym szczególe. Obudowa wzmacniacza wykonana jest w całości z metalu, co zapobiega szkodliwym interferencjom elektromagnetycznym. A przy tym pieczołowicie zaprojektowane zasilanie to konstrukcja w pełni liniowa, zapewniająca odpowiednią nadwyżkę mocy tak, aby wzmacniacz bez zawahania mógł oddawać szybkie skoki dynamiki. Precyzyjny potencjometr głośności posiada specjalnie dobraną krzywą regulacji tak, aby słuchacz mógł nie tylko wygodnie, ale i precyzyjnie ustawić wybrany przez niego poziom głośności.

Wzmacniacz słuchawkowy Austrian Audio Full Score One dostępny jest już w sieci sklepów HiFiPRO/MP3Store, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 7.499 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP