s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Porozmawiajmy o kolumnach

news |
niezdefiniowano - Porozmawiajmy o kolumnach

Miło nam poinformować, że grupa facebookowa prowadzona przez nasze wydawnictwo Hi-Fi Class liczy już ponad 16.000 użytkowników!

Na rynku dostępnych jest mnóstwo kolumn głośnikowych różniących się konstrukcją, przeznaczeniem, rodzajem użytych głośników, obudową itd. Rodzajów i podgrup poszczególnych kolumn głośnikowych jest bardzo wiele.

Z uwagi na ich przeznaczenie mogą to więc być np. kolumny studyjne, domowe lub estradowe. Te z kolei ze względu na zasadę działania, możemy podzielić na pasywne lub aktywne. Wnikając jeszcze głębiej w ten temat dochodzimy do kolejnych podziałów: według zastosowanych technologii, liczby przetworników, czy zasady działania. I z tego względu udzielenie prostej odpowiedzi na pytanie – jakie kolumny są najlepsze? – jest niezwykle trudne.

Dlatego tak pomocne mogą być osoby, dla których audio jest pasją i niejednokrotnie sposobem na życie i właśnie takich pasjonatów staramy się skupiać w naszej grupie. Jeśli jeszcze nie należysz do tej społeczności to serdecznie zapraszamy.

Najlepsze Kolumny Audio | Hi-Fi Class, to największa i bodaj jedyna polska grupa zajmująca się wyłącznie tym segmentem rynku audio. Dołącz do nas!