s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Sennheiser Ambeo Mini

news |
niezdefiniowano - Sennheiser Ambeo Mini

Sennheiser zaprezentował kompaktowy soundbar Ambeo Mini, który zapewnia wciągający dźwięk w najbardziej kameralnych pomieszczeniach.

Wielokrotnie nagradzany soundbar Sennheiser Ambeo doczekał się kompaktowej wersji, która będzie pasować do każdego miejsca. Najnowszy członek rodziny Ambeo zapewnia wciągający dźwięk w nawet najbardziej kameralnych przestrzeniach oferując trójwymiarowy dźwięk.

Soundbar o niedużych rozmiarach

Przy mniejszej niż połowa objętości swojego większego brata – soundbaru Ambeo Plus – łatwo zrozumieć, dlaczego Sennheiser Ambeo Mini jest atrakcyjny dla miłośników dźwięku, którzy chcą poprawić obecny wystrój salonu, sypialni czy pokoju gamingowego. Ambeo Mini, o wymiarach 70x10x6,5cm stanowi doskonałe uzupełnienie każdego telewizora czy monitora, a przy tym wyróżnia możliwościami sonicznymi. Nowoczesny wzmacniacz klasy D o mocy 250W zasila cztery wysokiej klasy przetworniki pełnozakresowe i dwa 4-calowe subwoofery, zapewniając wierność, mocny bas i krystalicznie czysty dźwięk, które sprawiły, że jego starsi/więksi krewni otrzymali wysokie noty od recenzentów sprzętu audio.

Sennheiser Ambeo Mini

Inne przydatne tryby audio personalizują wrażenia słuchowe, w tym ustawienia wstępne dostosowane do treści, opcję wzmocnienia głosu i tryb nocny. Podstawą Ambeo Mini jest łatwość obsługi, a wejście HDMI umożliwia podłączenie szerokiej gamy telewizorów i monitorów obsługujących eARC. Integracja z aplikacją Sennheiser Smart Control sprawia, że zarządzanie funkcjami i aktualizacjami ze smartfona jest dziecinnie proste.

Ci, którzy znają Ambeo

Dźwięk 3D Ambeo Mini jest wynikiem współpracy z Instytutem Fraunhofera – światowym liderem w badaniach i rozwoju dźwięku. Ambeo Mini posiada cztery zintegrowane mikrofony, które służą dwóm celom: działają jako centralny element kalibracji pomieszczenia i ułatwiają wydawanie poleceń asystentowi głosowemu Alexa. Konsumenci mają również możliwość wykorzystania istniejących urządzeń obsługujących Asystenta Google lub Siri do AirPlay.

Sennheiser Ambeo Mini

Podobnie jak w przypadku wszystkich listew dźwiękowych Ambeo, natywny system operacyjny Ambeo|OS umożliwia kalibrację jednym dotknięciem, która skanuje pomieszczenie, dostosowując wirtualizację do jego rozmiarów, odbić i tekstur. Co więcej, Ambeo Mini zapewnia wrażenia, dzięki którym można cieszyć się natywnym dźwiękiem przestrzennym.

Szeroka obsługa cyfrowych usług muzycznych sprawia, że Ambeo Mini jest także doskonałym towarzyszem w transmisji strumieniowej przez Wi-Fi lub Bluetooth z żywym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem i mocnym basem – schodzącym aż do 43Hz – z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Tidal, Amazon Music i Apple Music. Ambeo|OS bezproblemowo integruje Ambeo Mini z popularnymi ekosystemami treści jako urządzenie Spotify Connect, Tidal Connect i AirPlay 2. Miłośnicy basu mogą dodać jeszcze więcej niskich częstotliwości dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia nawet z czterema subwooferami Sennheiser Ambeo (sprzedawanymi osobno).

Sennheiser Ambeo Mini

Cena i dostępność

Soundbar Sennheiser Ambeo Mini będzie dostępny w Polsce we wrześniu w katalogowej cenie 3.599 złotych.

Źródło: informacja prasowa Aplauz