s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Denon CEOL RCD-N12

news |
niezdefiniowano - Denon CEOL RCD-N12

Nowa generacja systemu CEOL firmy Denon zapewnia imponujący i ekscytujący dźwięk z telewizora dzięki łączności HDMI ARC.

Denon ogłosił wprowadzenie na rynek nowego systemu CEOL RCD-N12, kontynuując długą historię sukcesów w projektowaniu designerskich urządzeń hi-fi dla miłośników muzyki.

Najnowsza generacja CEOL-a zapewnia doskonały dźwięk z eleganckiej i kompaktowej obudowie. Technologia HDMI ARC umożliwia odtwarzanie dźwięku z telewizora przez system CEOL w celu uzyskania ekscytujących wrażeń dźwiękowych daleko lepszych od tych oferowanych przez standardowe soundbary.

Denon CEOL RCD-N12

CEOL RCD-N12 można łączyć z dedykowanymi głośnikami Denon SC-N10 lub dowolną parą głośników dostępnych na rynku. Połączenie odbywa się za pomocą pary solidnych śrubowych terminali głośnikowych, które zapewniają najlepszą wydajność.

Denon CEOL RCD-N12

Najważniejsze cechy Denon CEOL RCD-N12:

  • Jakość dźwięku Denon z kompaktowego i eleganckiego systemu typu all-in-one.
  • Elegancki design obudowy o niewielkich rozmiarach, zaokrąglonych krawędziach, czytelnym wyświetlaczu i podświetlanych przyciskach sterujących, pasujący do każdego wnętrza.
  • Wiele źródeł muzyki, w tym tuner DAB+ i FM, zintegrowany odtwarzacz CD, platforma streamingowa HEOS, łączność z telewizorem przez HDMI ARC oraz bezpośrednie wejście gramofonowe.
  • Technologia HEOS zapewnia bezproblemowe odtwarzanie muzyki z ulubionych serwisów online i radia internetowego TuneIn, a urządzenia multimedialne można łatwo łączyć przez AirPlay 2 lub Bluetooth.
  • Łatwa konfiguracja i użytkowanie, ponieważ nie oczekujemy, że jesteś ekspertem technicznym. Denon rozwiązał to wszystko za Ciebie.
Denon CEOL RCD-N12

Denon RCD-N12 będzie oferowany w kolorze czarnym oraz białym od początku września 2023 roku. Dostępne są również opcjonalne dedykowane głośniki Denon SC-N10.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution