s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Denon DRA-900H

news |
niezdefiniowano - Denon DRA-900H

Pierwszy stereofoniczny amplituner Denona z obsługą obrazu 8K, który łączy audiofilskie dziedzictwo z funkcjonalnością streamingu muzyki.

Firma Denon zaprezentowała swój pierwszy sieciowy amplituner stereo DRA-900H, który oferuje wysokiej jakości obraz 8K, dźwięk Hi-Res i pełną funkcjonalność platformy HEOS Built-in.

Nowy amplituner stanowi rozwinięcie koncepcji klasycznego systemu dwukanałowego jakim był poprzednik DRA-800H o najnowszą technologię HDMI. Denon wyszedł na przeciw oczekiwaniom entuzjastom muzyki, którzy stawiają przede wszystkim na jakość dźwięku w stereo, ale również chcieliby się cieszyć niesamowitym kinowym obrazem.

Denon DRA-900H

Równie piękny wizualnie, jak intuicyjny w użytkowaniu, DRA-900H wypełnia lukę pomiędzy klasycznymi systemami hi-fi, z których słynie Denon, a nieograniczonymi możliwościami nowoczesnych technologii audio-video. Udowadniając, że dźwięk stereo nie musi stanowić kompromisu, DRA-900H może zaspokoić wiele różnorodnych potrzeb audio, oferując użytkownikom:

  • Znakomity dźwięk w połączeniu z obrazem 8K z 2.2-kanałowego amplitunera AV. Dzięki wysokoprądowym wzmacniaczom o mocy do 145W na kanał podłączone głośniki stereo dostarczają szczegółowe, precyzyjne obrazowanie i imponujący dźwięk zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów. Aby zapewnić nieskazitelną jakość obrazu i płynną rozgrywkę bez opóźnień, trzy z sześciu wejść HDMI oraz jedno wyjście są dedykowane do obsługi wideo 8K i oferują łączność eARC, co ułatwia podłączenie telewizora.
  • Zaprojektowany przez ekspertów, aby ułatwić słuchanie na swój sposób, z możliwością podłączenia do dwóch par głośników z przełączaniem A/B, odtwarzaniem równoległym lub połączeniem bi-wiring oraz dwoma wyjściami subwoofera w celu reprodukcji doskonale zbalansowanego basu w całym pomieszczeniu. Oprócz szerokiej gamy zaawansowanych wejść HDMI, wejścia CD, Phono, USB, Bluetooth, DAB+/FM, HEOS Music i TV Audio oznaczają, że możesz cieszyć się muzyką, filmami lub ścieżkami dźwiękowymi z gier, jak chcesz i kiedy chcesz.
  • Strumieniowe odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości w całym domu przy użyciu technologii HEOS Built-in. DRA-900H może przesyłać bezprzewodowo muzykę z najpopularniejszych serwisów streamingowych online, w tym Spotify, Amazon Music HD, Tidal i wielu innych, do kompatybilnych komponentów HEOS, takich jak inteligentne głośniki HEOS.
Denon DRA-900H

Dzięki obsłudze plików ALAC, FLAC i WAV do 192kHz/24-bit, a także plików DSD 2,8/5,6MHz możesz cieszyć się doskonałą wiernością i odkrywać nowe szczegóły w swoich ulubionych ścieżkach audio w wysokiej rozdzielczości, niezależnie od tego, czy odtwarzasz muzykę bezprzewodowo przez Wi-Fi, Bluetooth i Apple AirPlay 2 lub przez port USB amplitunera AV.

Denon DRA-900H

Amplituner Denon DRA-900H będzie dostępny w sprzedaży już we wrześniu 2023 roku w cenie 4.299 złotych.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution