s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Arylic B50

news |
niezdefiniowano - Arylic B50

Przystępny cenowo wzmacniacz audio posiadający DAC oraz zaawansowany odbiornik i nadajnik Bluetooth.

Arylic B50 łączy kompaktowe rozmiary z mocą 2x50W przy obciążeniu 4 omów i jednocześnie posiada szeroką funkcjonalność i dużą elastyczność w zakresie możliwości połączeniowych. To urządzenie, które śmiało odnajdzie się w centrum domowego systemu audio, łącząc jego różne elementy w jedną całość.

Zaawansowany odbiornik i nadajnik Bluetooth

Arylic B50 posiada układ Bluetooth Qualcomm QCC3040, który posiada nie tylko funkcję odbierania, ale i nadawania sygnału audio. Dzięki temu może przesyłać przychodzący do niego sygnał do odbiorników bezprzewodowych takich, jak głośniki czy słuchawki bezprzewodowe. Ponadto możemy też strumieniować muzykę do tego wzmacniacza z komórki i tabletu. A dzięki wsparciu standardu przesyłania audio wysokiej rozdzielczości aptX-HD teraz doskonała jakość brzmienia będzie dla nas dostępna także w formie bezprzewodowej.

Arylic B50

Ponadto – funkcja dual link umożliwi nam odbieranie sygnału audio poprzez Bluetooth na dwóch urządzeniach jednocześnie. A to sprawi, że świetnym brzmieniem będziemy mogli się teraz cieszyć z drugą osobą.

Wbudowany DAC i szeroki wachlarz wejść

Arylic B50 ma nie tylko wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy z wejściem USB-C, ale także wiele innych gniazd połączeniowych. Znajdziemy tutaj zarówno wejście liniowe, jak i gramofonowe. A także wejście HDMI ARC dla telewizora oraz wejścia cyfrowe – optyczne i koaksjalne – do podłączenia na przykład konsoli do gier.

Arylic B50

Dedykowana aplikacja GO kontrol i narzędzie ACPWorkbench

Dla swojego uniwersalnego wzmacniacza producent przygotował bezpłatną aplikację GO CONTROL, która umożliwia nie tylko pełne sterowanie odtwarzaniem, ale i kontrolę nad korektorem pasma, wybór wejść czy ułatwioną konfigurację połączenia Bluetooth.

Jednocześnie do dyspozycji mamy także zaawansowane narzędzie ACPWorkbench, w którym możemy dowolnie kształtować charakterystykę przenoszenia. Mamy w niej dostęp do precyzyjnego korektora graficznego, który da nam ogromne możliwości w zakresie dostosowania brzmienia do własnych preferencji.

Arylic B50

Wielofunkcyjny wzmacniacz z zawansowaną łącznością Bluetooth Arylic B50 dostępny jest już w polskich sklepach, a jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 799 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP