s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Rega Planar 3 50th Anniversary

news |
niezdefiniowano - Rega Planar 3 50th Anniversary

Z okazji swoich 50. urodzin Rega zaprezentowała wyjątkowy, rocznicowy gramofon Planar 3 50th Anniversary.

Gramofon Rega Planar 3 50th Anniversary to wyjątkowy projekt, którego celem było zmaksymalizowanie tego, co oferuje standardowy model. Mamy tu charakterystyczne dla Regi brzmienie z pełną średnicą, dynamiką i rozdzielczością oraz niezwykłą muzykalność.

Dostępna w orzechowym wykończeniu Rega Planar 3 50th Anniversary jest dostępna z ręcznie strojonym zasilaczem Neo PSU MK2, by zmniejszyć wibracje i dokładnie ustawiać prędkość. W zestawie otrzymujemy ręcznie robioną wkładkę MM Rega Exact. Ramię, na którym spoczywa wkładka to dobrze znane RB330, a za talerz służy 12mm szkło.

Rega Planar 3 50th Anniversary

Napęd jest paskowy, na autorskim, aluminiowym krążku liniowym, który został wykonany w technologii CNC i jest znany z modelu Rega Planar 8. Edycja rocznicowa jest wykończona niestandardowymi elementami, takimi jak aluminiowa pokrywka, rocznicowa odznaka oraz przyciemnioną osłoną przeciwkurzową.

Rega Planar 3 50th Anniversary Rega Planar 3 50th Anniversary

Niniejsza wersja nie jest ograniczona ilościowo, ale czasowo. Będzie ona dostępna do końca 2023 roku, jej cena wynosi 5.199 złotych. Jest to taka sama cena, co wersji standardowej. Zapraszamy do zakupów preorderowych w salonach partnerskich oraz sklepach internetowych.

Źródło: informacja prasowa One Audio