s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Buchardt Audio P300 w nowych kolorach

news |
niezdefiniowano - Buchardt Audio P300 w nowych kolorach

Buchardt Audio wprowadził nowe warianty kolorystyczne kolumn P300: brzoskwiniowy, oceaniczny oraz oliwkowy.

Kolumny Buchardt Audio P300 są nie tylko źródłem wysokiej jakości dźwięku i bardzo ładnym meblem, ale teraz dzięki nowym kolorom lepiej dopasują się do naszego pomieszczenia.

P300 to kolumna nietypowa o konstrukcji zamkniętej z membraną bierną. Rozwiązanie to zostało już wcześniej zastosowane w modelu wyższym, S400 MkII. Co ważne, kolumna daje się łatwo ustawić w pomieszczeniu nawet z kiepską akustyką.

Celem producenta było stworzenie tańszej kolumny o filozofii oraz charakterystyce brzmieniowej znanej z modelu S400 w niższej cenie. Sztab projektantów poczynił wszystko, co było możliwe, by to uzyskać. Efekty zaskoczyły samego Buchardta.

Buchardt Audio P300

Buchardt P300 mimo swojej kompaktowości nie potrzebuje subwoofera nawet w większych pomieszczeniach. Nowy, sześciocalowy przetwornik średnio-niskotonowy w połączeniu z membraną pasywną 5" x 8" zapewnia bardzo dobry, zwarty i bogaty bas. Średnica jest niesamowicie muzykalna, z dużą ilością detali, które zostały przedstawione w naturalny sposób. Wysokie tony są bardzo klarowne i przyjemne. Dzięki temu scena, którą prezentują wspomniane Buchardty P300 jest szeroka, precyzyjna i posiada głębię.

P300 dzięki swojej konstrukcji są bardzo uniwersalne. Dobrze sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, od kilkunastu metrów do nawet 30, w takich z lepszą, jak i gorszą akustyką, a do tego bardzo dobrze pasują do wielu wzmacniaczy. Wśród udanych połączeń znajdują się m.in. takie konstrukcje, jak Audiolab 7000A, Cambridge Audio CXA81, czy też Atoll IN100. W salonie Q21 można ich posłuchać, razem z wieloma jeszcze innymi opcjami.

Źródło: informacja prasowa Q21